księgarnia informatyczna aton.pl

Zbiór zadań z mikroekonometrii Modele i analizy danych indywidualnych

Wydawnictwo Wolters Kluwer

Cena:    39.00   33.15zł

Zbiór zadań z mikroekonometrii Modele i analizy danych indywidualnych


Autor: Marek Gruszczyński , Damian Przekop

ISBN: 978-83-264-3457-0

Ilość stron: 152

Data wydania: 11/2014

Format: 17.0x24.0cm

Wydawnictwo: Wolters Kluwer


Książka zawiera zadania z mikroekonometrii, bezpośrednio nawiązujące do treści podręcznika Mikroekonometria - pierwszego w Polsce kompendium analizy mikrodanych ekonomicznych, finansowych i społecznych. Dwa wydania podręcznika, z 2010 i 2012 roku, zostały dobrze przyjęte przez studentów, naukowców i praktyków. Niniejsze opracowanie zawiera znacznie więcej zadań niż podręcznik, podane są także ich rozwiązania, a struktura całego zbioru odpowiada układowi rozdziałów podręcznika.

Zadania zebrane w książce są efektem zajęć z przedmiotu "mikroekonornetria", które autorzy prowadzą od 2007 roku na studiach magisterskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Przedstawione w tej książce ćwiczenia okazały się bardzo pomocne w nauczaniu tego przedmiotu. Jesteśmy pewni, że będą dobrym warsztatem wiedzy metodyczno-praktycznej dla studentów, analityków danych i badaczy z wielu obszarów nauk ekonomicznych i społecznych.

Cena:    39.00   33.15zł


Zbiór zadań z mikroekonometrii Modele i analizy danych indywidualnychKsiążka informatyczna: Zbiór zadań z mikroekonometrii Modele i analizy danych indywidualnych
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.