księgarnia informatyczna aton.pl

Zasady negocjacji Wydanie 3

Wydawnictwo Rebis

Cena:    45.90zł

Zasady negocjacji Wydanie 3


Autor: Roy J. Lewicki, David M. Saunders, Bruce Barry
ISBN: 978-83-7510-455-4
Ilość stron: 408
Data wydania: 02/2011 (wydanie 3)
Oprawa: Twarda
Format: 15.5x23.0cm
Wydawnictwo: Rebis


Skondensowana wiedza na temat sztuki negocjacji.

Wszyscy ciągle negocjujemy. Dzieci negocjują w sprawie wyboru programu telewizyjnego, biznesmeni uzgadniają warunki zakupu materiałów i sprzedaży swoich produktów. Prawnicy szukają sposobu rozwiązania sporu, zanim przekażą sprawę do sądu. Państwa negocjują warunki zniesienia ograniczeń wolnego handlu. Negocjacje nie są procesem zarezerwowanym tylko dla wybitnych dyplomatów, szefów sprzedaży czy gorliwych rzeczników organizacji pracowniczych. A struktura i proces negocjacji są z reguły takie same, niezależnie od poziomu, na jakim prowadzi się rozmowy.

Zasady negocjacji bardzo szczegółowo przedstawiają najważniejsze zagadnienia z teorii psychologii negocjacji oraz procesy prowadzące do rozwiązania konfliktów interpersonalnych i międzygrupowych. To znakomity, zwięzły i przystępny materiał szkoleniowy, który można wykorzystać w programie studiów, seminariów i specjalistycznych kursów.

Sięgnij po tę książkę, a dowiesz się, dlaczego twoja ostatnia dyskusja z szefem na temat podwyżki zakończyła się fiaskiem.

Cena:    45.90zł


Zasady negocjacji Wydanie 3Książka informatyczna: Zasady negocjacji Wydanie 3
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.