księgarnia informatyczna aton.pl

Zakupy w przedsiębiorstwie Negocjacje, procedury i umowy z dostawcami

Wydawnictwo Poltext

Cena:    39.90   33.92zł

Zakupy w przedsiębiorstwie Negocjacje, procedury i umowy z dostawcami


Autor: Wojciech Budzyński

ISBN: 978-83-7561-615-6

Ilość stron: 220

Data wydania: 09/2016

Oprawa: Miękka

Format: 16.5x23.5cm

Wydawnictwo: Poltext


Sprawne stworzenie skutecznych procedur zakupowych to jeden z największych problemów w przedsiębiorstwach, które wdrażają nowe systemy ograniczania poziomu zapasów i redukcji kosztów. Powodzenie takich działań może zapewnić jedynie dostawca, na którego można liczyć w zakresie jakości, terminu dostawy i rozsądnego poziomu ceny.

I tu pojawia się problem-jak znaleźć właściwego dostawcę i rozwinąć efektywną współpracę.

We współczesnych przedsiębiorstwach nadal pojawia się problem sprawnego połączenia działań z zakresu logistyki zaopatrzenia, w tym-w szczególności-zarządzania informacją, siecią zaopatrzenia, zapasami czy kwalifikowaniem i oceną dostawców-a typową- realizowaną od lat działalnością kupiecką.

To kupiec realizuje podstawowe funkcje zaopatrzeniowe, polegające na znalezieniu dostawcy, przeprowadzeniu z nim negocjacji zakupowych, zawarciu umowy ramowej lub na pojedynczy zakup, niejednokrotnie zorganizowaniu transportu, rozliczeniu zrealizowanej transakcji i ewentualnie– dochodzeniu reklamacji.

„Zakupy w przedsiębiorstwie” to praktyczny poradnik dla kupujących:
• jak kupić korzystnie, z odpowiednim terminem dostawy, produkt właściwej jakości?
• jak sprawić, żeby z trudem zdobyty, dobry dostawca, stał się lojalnym kontrahentem i wartościowym partnerem biznesowym?

Cena:    39.90   33.92zł


Zakupy w przedsiębiorstwie Negocjacje, procedury i umowy z dostawcamiKsiążka informatyczna: Zakupy w przedsiębiorstwie Negocjacje, procedury i umowy z dostawcami
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.