księgarnia informatyczna aton.pl

Umawianie spotkań. Jak robić to swobodnie, efektywnie i z klasą

Wydawnictwo Onepress

Cena:    34.90   24.78zł

Umawianie spotkań. Jak robić to swobodnie, efektywnie i z klasą


Autor: Katarzyna Książkiewicz, Łukasz Jasiński
ISBN: 978-83-246-8934-7
Ilość stron: 152
Data wydania: 04/2017
Oprawa: Miękka
Format: 140x208
Wydawnictwo: Onepress


Telemarketer w natarciu, czyli zdobądź zadowolonych klientów dla Twojej firmy!

Szybko, szybciej, najszybciej, jak się da. Współczesny świat oszalał na punkcie tempa załatwiania wszelkich spraw. Każda poważna firma posiada swój dział call center, a telemarketerzy dwoją się i troją, by sprostać wymaganiom szefów i klientów.

Dlaczego tak potrzebny zawód telemarketera wciąż nie cieszy się należytym uznaniem i zazwyczaj przysparza wykonującym go osobom mnóstwa frustracji? Przyczyna najczęściej jest jedna: ani firmy, ani ich pracownicy nie wiedzą, jak rozmawiać z klientami i czego oni od nich oczekują.

W książce tej znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i cenne sugestie co do poprawy efektywności swoich rozmów. Autorami tego przewodnika są praktycy na co dzień zajmujący się telemarketingiem i szkoleniem telemarketerów.

Już teraz sprawdź, w których punktach najczęściej pojawiają się konflikty na linii sprzedawca - klient, i dowiedz się, jak inteligentnie omijać te przeszkody. Na przykładzie konkretnych rozmów nauczysz się, jak prowadzić konwersację tak, aby była ona przyjemnością zarówno dla Ciebie, jak i Twojego klienta.

To wszystko sprawi, że Twoi klienci będą mile zdziwieni i chętnie wysłuchają, co masz im do powiedzenia. Będziesz mógł albo umówić się z nimi na spotkanie, albo załatwić sprzedaż od ręki!

• Umawiać czy nie umawiać?
• Test z działania i wytrwałego dążenia do celu
• Zacznij od przygotowania siebie
• Organizacja umawiania spotkań
• Telemarketing B2B
• Umawianie B2C
• Czego nie robić, czyli praktyki zakazane

Wyrzuć skrypty i zacznij współdziałać z klientem!

Książka napisana jest przez dwójkę autorów, mających odmienne spojrzenia na zagadnienia związane z telemarketingiem, dlatego skorzystasz na niej podwójnie.

Cena:    34.90   24.78zł


Umawianie spotkań. Jak robić to swobodnie, efektywnie i z klasąKsiążka informatyczna: Umawianie spotkań. Jak robić to swobodnie, efektywnie i z klasą
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.