księgarnia informatyczna aton.pl

Ukryta siła Jak stałem się jednym z najbardziej sprawnych ludzi na świecie i odnalazłem siebie Wydanie II rozszerzone

Wydawnictwo GALAKTYKA

Cena:    44.90   31.43zł

Ukryta siła Jak stałem się jednym z najbardziej sprawnych ludzi na świecie i odnalazłem siebie Wydanie II rozszerzone


Autor: Roll Rich

ISBN: 978-83-7579-697-1

Ilość stron: 326

Data wydania: 10/2018 (wydanie 2)

Oprawa: Miękka

Format: 16.0x24.0cm

Wydawnictwo: GALAKTYKA


Osiem stopni schodów do pokonania… Takiemu wyzwaniu musiał stawić czoło Rich Roll w przeddzień swoich czterdziestych urodzin. Dwadzieścia kilogramów nadwagi skutecznie utrudniało podjęcie jakiegokolwiek wysiłku.

Obciążeniem był też przeklęty bagaż dawnego alkoholizmu i jeszcze wcześniejszego braku akceptacji przez rówieśników.

Zawał serca… Tak można by zakończyć kilka zdań o życiu Richa Rolla, gdyby nie fakt, że wstrząśnięty niewydolnością swojego organizmu, postanowił oszukać kostuchę i pójść inną drogą.

Dieta roślinna zamiast dotychczasowej mięsnej i fastfoodowej oraz konsekwentne, codzienne ćwiczenia w miejsce leniwego bezruchu zmieniły otyłego mężczyznę w średnim wieku w maszynę wytrzymałościową. A po półrocznych przygotowaniach Roll dotarł na linię startu (i mety!) elitarnych zawodów Ultraman – 515 km współzawodnictwa w pływaniu, jeździe na rowerze i bieganiu.

Dwa lata po tym wyczynie okazało się, że Rich potrafił dokopać się do jeszcze większych pokładów własnej ukrytej siły. Wraz z przyjacielem opracowali plan EPIC5 – porwali się na pięć triatlonów na dystansie Ironmana, każdy na innej hawajskiej wyspie, a wszystkie razem w mniej niż tydzień!

Ukryta siła to fascynująca opowieścią o wytrwałości, odwadze, walce z własnymi słabościami i o tym, że każdy może osiągnąć więcej, niż mu się wydaje.

Nowe wydanie ma nowy wstęp i dodatkowy rozdział o charakterze poradnikowym.

Cena:    44.90   31.43zł


Ukryta siła Jak stałem się jednym z najbardziej sprawnych ludzi na świecie i odnalazłem siebie Wydanie II rozszerzoneKsiążka informatyczna: Ukryta siła Jak stałem się jednym z najbardziej sprawnych ludzi na świecie i odnalazłem siebie Wydanie II rozszerzone
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.