księgarnia informatyczna aton.pl

Trening innowacyjnego myślenia. Rozwiń swój kreatywny potencjał w 31 dni

Wydawnictwo Sensus

Cena:    39.90   28.33zł

Trening innowacyjnego myślenia. Rozwiń swój kreatywny potencjał w 31 dni


Autor: Paulina Mechło, Olga Geppert

ISBN: 978-83-283-5775-4

Ilość stron: 296

Data wydania: 11/2019

Oprawa: Miękka

Format: 168x237

Wydawnictwo: Sensus


Innowacyjność. Chyba trudno o słowo, które w ostatnich latach zrobiłoby większą karierę. Można pokusić się o twierdzenie, że nasze stulecie będzie kiedyś nazywane wiekiem innowacyjności.

Kreatywność, szukanie nowych, niestandardowych rozwiązań, pomysłów usprawniających życie, ucieczka od sztampy - bez tego ciężko myśleć o rozwoju biznesu, gospodarki, sztuki... Twórcze myślenie jest kołem zamachowym wprawiającym świat w ruch.

Tylko czy można się takiego sposobu myślenia i działania nauczyć?

Otóż nie.

Nie można się nauczyć. Inaczej - nie trzeba, bo każdy z nas jest twórczy i kreatywny. Innowacyjny. Wystarczy jedynie pozwolić umysłowi otworzyć się na nieszablonowe myślenie. Jak to zrobić? Chociażby poprzez ćwiczenia.

Na przykład takie, jakie znalazły się w tej książce! Autorki przygotowały kompletny zestaw treningowy dla umysłu, pozwalający każdemu w ciągu 31 dni odkryć i rozwinąć swój kreatywny potencjał. Jesteś na to gotowy? To może na początek wyobraź sobie, jak mogłaby brzmieć muzyka Marsjan.

Już? Prawda, że to proste, a ileż przy tym satysfakcji i zwykłej frajdy. Zatem do dzieła, świat czeka na nowych odkrywców w stylu Stephanie Kwolek i Mikołaja Kopernika.

Cena:    39.90   28.33zł


Trening innowacyjnego myślenia. Rozwiń swój kreatywny potencjał w 31 dniKsiążka informatyczna: Trening innowacyjnego myślenia. Rozwiń swój kreatywny potencjał w 31 dni
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.