księgarnia informatyczna aton.pl

STM32 Aplikacje i ćwiczenia w języku C z biblioteką HAL

Wydawnictwo BTC

Cena:    99.00   84.15zł

STM32 Aplikacje i ćwiczenia w języku C z biblioteką HAL


Autor: Marek Galewski

ISBN: 978-83-64702-17-4

Ilość stron: 454

Data wydania: 07/2019

Oprawa: Twarda

Format: 16.5x23.5cm

Wydawnictwo: BTC


Książka przeznaczona jest główne dla osób początkujących, które chcą poznać bliżej 32-bitowe mikrokontrolery rodziny ARM z rdzeniem Cortex-M3. Zawiera ona 35 rozbudowanych ćwiczeń, które pozwalają poznać możliwości układów serii STM32F1xx produkowanych przez STMicroelectronics.

Sposób prowadzenia ćwiczeń pozwala zarówno na samodzielną naukę programowania jak i na wykorzystanie książki np. jako podstawy do prowadzenia kursów i zajęć laboratoryjnych w szkołach bądź na uczelniach. Przykłady przygotowane zostały w języku C w środowisku STM32 CubeIDE wraz z narzędziem STM32 CubeMX i z wykorzystaniem biblioteki STM32F1 HAL.

Oprócz ćwiczeń, w książce zawarto także opisy dotyczące zastosowanych podukładów peryferyjnych takich jak m.in. porty wejścia/wyjścia, układy licznikowe, przetworniki A/C, interfejsy komunikacyjne, kontroler przerwań i mechanizm DMA.

Ponadto opisano także sposób wykorzystania kilku ciekawych modułów rozszerzających (m.in. klawiatura, wyświetlacze LCD, karta SD, akcelerometr, barometr, układ Bluetooth).

Ta część niniejszej pozycji może być interesująca także dla osób o nieco wyższym stopniu
zaawansowania w programowaniu mikrokontrolerów.

Cena:    99.00   84.15zł


STM32 Aplikacje i ćwiczenia w języku C z biblioteką HALKsiążka informatyczna: STM32 Aplikacje i ćwiczenia w języku C z biblioteką HAL
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.