księgarnia informatyczna aton.pl

Steve Jobs Sztuka prezentacji Jak świetnie wypaść przed każdą publicznością

Wydawnictwo Znak

Cena:    59.90zł

Steve Jobs Sztuka prezentacji Jak świetnie wypaść przed każdą publicznością


Autor: Carmine Gallo
ISBN: 978-83-240-1640-2
Ilość stron: 248
Data wydania: 09/2011
Oprawa: Twarda
Format: 155x235
Wydawnictwo: Znak


Nikt nie potrafi oczarować publiczności tak jak Steve Jobs.

Ta książka zdradzi wam, jak być tak samo skutecznym jak on.

Prezentacje to podstawa. Od nich często zależy sukces lub porażka firmy.

Nie ma lepszego mówcy niż Steve Jobs. Tylko on potrafi skutecznie zamienić potencjalnych nabywców w klientów, a klientów - w wyznawców. Tylko ta książka zdradzi wam, jak Steve Jobs to robi.

Ta książka jako pierwsza odkrywa sekrety leżące u podstaw technik, jakich Jobs używa, by porwać swoją widownię. Co jednak ważniejsze, uczy nas, jak zastosować te techniki do własnych prezentacji. Dzięki tej książce sami będziemy mogli oczarować każdą, nawet najbardziej wymagającą, publiczność.

Carmine Gallo uczy nas jak trzymać słuchaczy w napięciu i skutecznie sprzedawać swoje pomysły. Pokazuje, jak tworzyć twitterowe hasła, które wszyscy będą chcieli powtarzać. Podpowiada, jakie błędy popełniamy przy tworzeniu slajdów w PowerPoincie i jak ich uniknąć. Dowiemy się, ile powinna trwać prezentacja doskonała i w co się powinniśmy na nią ubrać. Gallo zdradza nawet, jak za pomocą szklanki z wodą przestać wtrącać do swoich wypowiedzi irytujące „yyyy”, „hmmm” i „prawda?”.

Od projektowania slajdów poprzez mowę ciała, techniki modulacji głosu i korzystanie z rekwizytów do nauki improwizacji - wszystko to składa się na wiedzę, która sprawi, że po waszej prezentacji publiczności z wrażenia opadnie szczęka.

Steve Jobs: Sztuka prezentacji to książka, która stała się międzynarodowym bestsellerem i zyskała sobie status pozycji kultowej. 

Niezależnie od tego, czy jesteś dyrektorem firmy, wprowadzającej na rynek nowy produkt, czy nauczycielem, starającym się zainteresować uczniów, ta książka zrobi z ciebie mistrza prezentacji.

Steve Jobs: Sztuka prezentacji to biblia dla wszystkich, którzy występują publicznie.

Cena:    59.90zł


Steve Jobs Sztuka prezentacji Jak świetnie wypaść przed każdą publicznościąKsiążka informatyczna: Steve Jobs Sztuka prezentacji Jak świetnie wypaść przed każdą publicznością
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.