księgarnia informatyczna aton.pl

Statystyka opisowa w Excelu dla szkół. Ćwiczenia praktyczne

Wydawnictwo HELION

Cena:    19.90   14.33zł

Statystyka opisowa w Excelu dla szkół. Ćwiczenia praktyczne

Autor: Andrzej Obecny

ISBN: 83-7197-562-7

Ilość stron: 79

Data wydania: 2002

Zawiera dyskietkę

Statystyka jest rozległą dyscypliną naukową o różnym stopniu złożoności zagadnień, którymi się zajmuje, a co za tym idzie, o różnym poziomie wymaganego dla jej studiowania matematycznego przygotowania. MS Excel, chociaż nie jest programem przeznaczonym ściśle do zastosowań statystycznych, ma jednak na tyle duże możliwości, że może okazać się niezwykle przydatny i w tej dziedzinie.

Autor za pomocą ćwiczeń przypomina wszystkie podstawowe pojęcia związane ze statystyką opisową dotyczącą analizy struktury (zagadnienia mieszczą się w zakresie kursu statystyki w szkołach średnich i wyższych).

Książka "Statystyka opisowa w Excelu dla szkół. Ćwiczenia praktyczne" kierowana jest do osób, które znają dość dobrze Excela, natomiast ze statystyką idzie im nieco gorzej, jak również do tych Czytelników, którzy nie mają kłopotów ze statystyką, lecz chcieliby poznać Excela od strony jego praktycznego zastosowania w statystycznej analizie struktury.

Cena:    19.90   14.33zł


Statystyka opisowa w Excelu dla szkół. Ćwiczenia praktyczneKsiążka informatyczna: Statystyka opisowa w Excelu dla szkół. Ćwiczenia praktyczne
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.