księgarnia informatyczna aton.pl

Spring w akcji. Wydanie V

Wydawnictwo HELION

Cena:    89.00   64.97zł

Spring w akcji. Wydanie V


Autor: Craig Walls

ISBN: 978-83-283-5606-1

Ilość stron: 520

Data wydania: 12/2019

Oprawa: Miękka

Format: 168x237

Wydawnictwo: HELION


Spring jest frameworkiem ułatwiającym tworzenie nowoczesnych aplikacji w Javie. To narzędzie, które dynamicznie się rozwija i z każdym nowym wydaniem zapewnia programistom kolejne, ekscytujące możliwości. Piąta wersja Springa okazała się krokiem milowym.

Obecnie projektanci mogą tworzyć mikrousługi, korzystać z funkcji programowania reaktywnego i doskonalić budowanie aplikacji zgodnie z modelem MVC. Dzięki pełnej integracji Springa ze Spring Boot nawet najbardziej złożone projekty wymagają minimalnej ilości kodu konfiguracyjnego. W efekcie tworzone aplikacje internetowe są w większym stopniu skalowalne i efektywniejsze w wykorzystywaniu wątków.

To kolejne, uzupełnione i zaktualizowane wydanie przewodnika po frameworku Spring. Książka jest napisana w zwięzłym, przejrzystym i jasnym stylu, dzięki czemu szybko zrozumiesz zasady pracy ze Springiem i zbudujesz nowoczesną aplikację internetową współpracującą z bazą danych.

Pokazano tu techniki programowania reaktywnego, pisania mikrousług, wykrywania usług, wyjaśniono również pracę z API RESTful i zasady wdrażania aplikacji. Nauczysz się też stosować najlepsze praktyki programowania w Springu. Książka jest znakomitą pomocą dla programistów Javy, którzy dopiero zaczynają pracę z tym frameworkiem, a także dla tych, którzy chcą opanować nowe rozwiązania oferowane przez kolejne wersje ekosystemu Springa.

W tej książce między innymi:
• solidne wprowadzenie do frameworków Spring i Spring Boot
• integracja aplikacji Springa z innymi aplikacjami
• programowanie reaktywne w tworzeniu aplikacji internetowych
• tworzenie mikrousług i praca ze Spring Cloud
• wdrażanie aplikacji w środowisku produkcyjnym i korzystanie ze Spring Boot Admin

Nowoczesna aplikacja w Javie? Sprawdź Springa.

Cena:    89.00   64.97zł


Spring w akcji. Wydanie VKsiążka informatyczna: Spring w akcji. Wydanie V
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.