księgarnia informatyczna aton.pl

Słownik budowlany polsko angielski angielsko polski

Wydawnictwo Level Trading

Cena:    24.15   21.74zł

Słownik budowlany polsko angielski angielsko polski


Autor: Jacek Gordon

ISBN: 978-83-618-0073-6

Ilość stron: 220

Data wydania: 01/2011

Format: 8.5x14.0cm

Wydawnictwo: Level Trading


Słownik zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych haseł, słów i zwrotów z zakresu budownictwa i jest przeznaczony dla osób, które zamierzają pracować w sektorze budowlanym za granicą, w szczególności w krajach, w których język angielski jest językiem urzędowym lub jest szeroko używany (np. Wielka Brytania, Irlandia, Holandia, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Islandia, Niemcy i inne).

Słownik zawiera specjalistyczne słownictwo budowlane, może więc być przydatny dla wszystkich, którzy mają związek z branżą budowlaną i posługują się językiem angielskim .

Niewielkie rozmiary słownika przy jednocześnie zwartej i starannie dobranej treści (8200 haseł) pozwalają nosić go przy sobie np. w kieszeni marynarki, fartucha itp., a układ haseł umożliwia szybkie znalezienie potrzebnego słowa lub zwrotu. Poszczególne hasła posiadają dodatkowo załączoną transkrypcję fonetyczną ich wymowy, zarówno w części angielsko - polskiej, jak i polsko-angielskiej. Ponieważ część polsko-angielska może stanowić również pomoc przy formułowaniu wypowiedzi, jest ona bardziej szczegółowa niż część angielsko-polska.

Cena:    24.15   21.74zł


Słownik budowlany polsko angielski angielsko polskiKsiążka informatyczna: Słownik budowlany polsko angielski angielsko polski
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.