księgarnia informatyczna aton.pl

Siła lidera Jak efektywnie zarządzać Doświadczenia z polskiego rynku

Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena:    49.00   36.26zł

Siła lidera Jak efektywnie zarządzać Doświadczenia z polskiego rynku


Autor: Agnieszka Kozak, Agnieszka Sowińska-Wróbel
ISBN: 978-83-01-18695-1
Ilość stron: 200
Data wydania: 07/2016
Oprawa: Miękka
Format: 17.6x25.0cm
Wydawnictwo: Naukowe PWN


Na polskim rynku sporo jest książek dotyczących zarządzania pracownikami, ale z perspektywy rynku amerykańskiego, nie zawsze porady te przystają do polskich realiów.

Autorki podczas swojej pracy konsultanckiej i trenerskiej w polskich firmach, od lat gromadzą różnego rodzaju studia przypadków. Dzięki temu książka będzie składała się nie tylko z praktycznych porad i wskazówek jak efektywnie zarządzać zespołem ale również będzie zawierała case`y z polskich firm.

Trenerki (szkolą z budowania autorytetu, przywództwa, budowania i zarządzania zespołami, zarządzania przez coaching, komunikacji w oparciu o metodę nonviolent communication, asertywności, budowania partnerskich relacji w życiu i w biznesie, work-life balance, zarządzania własną efektywnością). Absolwentki CoachWise Essencials, programu akredytowanego przez International Coaching Federation).

Prowadzą sesje executive & business coachingu oraz life coachingu. Szkolą menedżerów, w jaki sposób mogą wykorzystywać metody coachingowe do zwiększania efektywności pracy swoich pracowników.

Wdrażają projekty HR z zakresu budowania modeli kompetencyjnych, systemów ocen okresowych, projektowania ścieżek karier i wyłaniania Talentów. Pracują z sukcesorami na stanowiska menedżerskie.

Cena:    49.00   36.26zł


Siła lidera Jak efektywnie zarządzać Doświadczenia z polskiego rynkuKsiążka informatyczna: Siła lidera Jak efektywnie zarządzać Doświadczenia z polskiego rynku
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.