księgarnia informatyczna aton.pl

Sieci wpływu Psychologia perswazji on-line Sekretne strategie sprawdzające, że klikamy Psychologia sieci

Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena:    69.00   51.75zł

Sieci wpływu Psychologia perswazji on-line Sekretne strategie sprawdzające, że klikamy Psychologia sieci


Autor: Nathalie Nahai

ISBN: 978-83-01-19801-5

Ilość stron: 238

Data wydania: 05/2018

Oprawa: Miękka

Format: 16.5x23.5cm

Wydawnictwo: Naukowe PWN


Sekretne strategie sprawdzające, że klikamy Psychologia sieci

Książka odwołuje się do najnowszych idei psychologii, socjologii, biznesu, designu i innych istotnych obszarów. Jest niezbędną lekturą dla wszystkich, którzy pracują w sieci.

Nathalie Nahai jest najbardziej inteligentną współczesną autorką książek o technologii. Ta książka przemienia każdego czytelnika w eksperta!

Większość biznesowych interakcji odbywa się w sieci, dlatego małe i duże firmy z najróżniejszych sektorów stanęły przed wyzwaniem: jak w tych warunkach zjednać sobie klientów i zatrzymać ich przy sobie?

Nathalie Nahai zbiera w tej książce wiedzę z zakresu psychologii, neuronauk i ekonomii behawioralnej, by wyjaśnić dynamikę i motywacje zachowań konsumentów.

Sieci wpływu to praktyczny przewodnik, który pozwoli ci udoskonalić produkty, stronę internetową i marketing twojej firmy oraz umożliwi budowanie wartościowych, bardziej angażujących relacji z klientami.

Cena:    69.00   51.75zł


Sieci wpływu Psychologia perswazji on-line Sekretne strategie sprawdzające, że klikamy Psychologia sieciKsiążka informatyczna: Sieci wpływu Psychologia perswazji on-line Sekretne strategie sprawdzające, że klikamy Psychologia sieci
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.