księgarnia informatyczna aton.pl

Sieci komputerowe. Najczęstsze problemy i ich rozwiązania

Wydawnictwo HELION

Cena:    119.00   86.87zł

Sieci komputerowe. Najczęstsze problemy i ich rozwiązania


Autor: Russ White, Ethan Banks

ISBN: 978-83-283-5043-4

Ilość stron: 720

Data wydania: 06/2019

Oprawa: Twarda

Format: 164x239

Wydawnictwo: HELION


Zrozumienie budowy i działania sieci komputerowych nie jest łatwe. Trzeba przyswoić wiele pojęć, zrozumieć bardzo zawiłe mechanizmy, a także przygotować się na gwałtowny rozwój technologii sieciowych.

Mimo dostępności licznych podręczników i wypracowania różnych podejść do nauczania podstaw sieci komputerowych wciąż wielu inżynierów nie rozumie tych zagadnień. Te braki w wiedzy i w umiejętnościach należy traktować jako istotny problem: w przyszłości będą się pojawiać coraz to nowsze rozwiązania sieciowe, a ich znaczenie dla niemal każdego przedsiębiorstwa będzie rosło.

W książce zastosowano podejście problemowe, dzięki czemu łatwiej jest zrozumieć budowę oraz działanie współczesnych sieci komputerowych i protokołów, jak również wyzwania, z jakimi mierzą się dzisiejsze systemy. W praktyczny sposób opisano zagadnienia transportu danych i sterowania pracą sieci, przeanalizowano też kilka typowych projektów i architektur sieci, w tym sieci szkieletowe centrów danych i nowoczesne sieci rozległe definiowane programowo (SD-WAN).

Szczegółowo zaprezentowano takie technologie jak sieci definiowane programowo (SDN). Każdemu zagadnieniu towarzyszy omówienie typowych problemów i ich rozwiązań, a także sposobów ich implementacji w protokołach oraz metod wdrożenia.

W tej książce między innymi:
• protokoły transportu w warstwach sieci i komunikacja międzywarstwowa
• pakiety, usługi, topologia sieci
• zabezpieczanie sieci, redundancja i odporność
• wzorce projektowe w sieciach
• automatyzacja zarządzania siecią
• internet rzeczy oraz inne nowości w sieciach

Czy rozumiesz już działanie swojej sieci?

Cena:    119.00   86.87zł


Sieci komputerowe. Najczęstsze problemy i ich rozwiązaniaKsiążka informatyczna: Sieci komputerowe. Najczęstsze problemy i ich rozwiązania
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.