księgarnia informatyczna aton.pl

Róża, a co chcesz wiedzieć? Komiks edukacyjny o technologiach dla dziec

Wydawnictwo HELION

Cena:    29.90   21.83zł

Róża, a co chcesz wiedzieć? Komiks edukacyjny o technologiach dla dziec


Autor: Artur Kurasiński,Nikola Kucharska,Radosław Kulesza,Sebastian Langa,Daw

ISBN: 978-83-283-4806-6

Ilość stron: 136

Data wydania: 06/2019

Oprawa: Miękka

Format: 20.0x27.5cm

Wydawnictwo: HELION


Nauki ścisłe, technologia i fajne gadżety elektroniczne nie są tylko dla dorosłych. Razem z Różą zdobywaj wiedzę o świecie technologii — smartfonach, grach i mediach społecznościowych. Czy wiesz, jak napisać grę komputerową? Jak używać poczty internetowej? Jak działa sieć komputerowa?

Jak bezpiecznie korzystać z mediów społecznościowych? Czy naszą pracę będą wkrótce wykonywać roboty, a po drogach poruszać się wyłącznie pojazdy autonomiczne? Czym jest sztuczna inteligencja? Co sprawia, że możemy korzystać z telefonów komórkowych? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedzi w tej książce! Róża przeżywa przygody, uczy się i jest ciekawa świata — zupełnie jak Ty!

Róża chodzi do szkoły podstawowej, dużo mówi i zadaje jeszcze więcej pytań, bo interesuje się tym, co ją otacza. Wraz z jej najbliższą rodziną i przyjaciółmi odkryjesz tajemnice cyfrowego świata.

Dowiesz się, jak tworzy się programy komputerowe, poznasz zasady bezpiecznego korzystania z sieci, mediów społecznościowych i gier wideo oraz przekonasz się, że nowoczesnych technologii wcale nie trzeba się bać. A przy okazji nauczysz się programować w Scratchu!

• Naucz się programować
• Poznaj serwisy społecznościowe
• Dowiedz się, jak działa internet
• Zadbaj o bezpieczeństwo w sieci
• Nie bój się nowoczesnych technologii

Twój pierwszy komiksowy podręcznik programowania.

Cena:    29.90   21.83zł


Róża, a co chcesz wiedzieć? Komiks edukacyjny o technologiach dla dziecKsiążka informatyczna: Róża, a co chcesz wiedzieć? Komiks edukacyjny o technologiach dla dziec
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.