księgarnia informatyczna aton.pl

Responsive Web Design. Projektowanie elastycznych witryn w HTML5 i CSS3

Wydawnictwo HELION

Cena:    49.00   12.25zł

Responsive Web Design. Projektowanie elastycznych witryn w HTML5 i CSS3


Autor: Ben Frain

ISBN: 978-83-246-6901-1

Ilość stron: 296

Data wydania: 11/2013

Oprawa: Miękka

Format: 170x230

Wydawnictwo: HELION


Niezbędnik każdego projektanta WWW!

Jeżeli pamiętasz czasy przed rewolucją mobilną, to z łatwością przypomnisz sobie rozdzielczości królujące w tamtym okresie: 800×600 oraz 1024×768 pikseli. Nie było tabletów, smartfonów, netbooków i telewizorów podłączonych do internetu.

Projektant stron WWW napotykał w swojej pracy wiele utrudnień, jednak nie musiał zmagać się z różnorodnością ekranów, jak webmasterzy naszej dekady. Obecnie projektowanie stron dopasowanych do wymogów różnych urządzeń to niezwykle cenna umiejętność.

Dzięki tej książce zdobędziesz ją w mig! Już za chwilę skorzystasz z możliwości HTML5 i CSS3, by stworzyć stronę, która zachwyci użytkownika, i to niezależnie od platformy, na której będzie jej używał. Co najważniejsze, żeby to osiągnąć, nie będziesz musiał przygotowywać kilku wersji jednej strony!

W trakcie lektury poznasz nowości z CSS3 i HTML5. Dowiesz się, jak uzyskać rewelacyjne efekty, atrakcyjne wizualnie układy oraz decydować o rozmieszczeniu elementów w zależności od docelowej rozdzielczości. Książka ta jest obowiązkową lekturą dla każdego projektanta i programisty stron internetowych. Po prostu musisz ją mieć!

Przekonaj się, jak łatwo:
• obsługiwać różne rozdzielczości ekranów
• korzystać z plików multimedialnych
• wspierać starsze przeglądarki
• tworzyć lepsze strony WWW

Zaoszczędź czas - twórz uniwersalne strony WWW!

 

Cena:    49.00   12.25zł


Responsive Web Design. Projektowanie elastycznych witryn w HTML5 i CSS3Książka informatyczna: Responsive Web Design. Projektowanie elastycznych witryn w HTML5 i CSS3
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.