księgarnia informatyczna aton.pl

Responsive Web Design. Nowoczesne strony WWW na przykładach

Wydawnictwo HELION

Cena:    49.00   35.77zł

Responsive Web Design. Nowoczesne strony WWW na przykładach


Autor: Frahaan Hussain

ISBN: 978-83-283-4876-9

Ilość stron: 248

Data wydania: 02/2019

Oprawa: Miękka

Format: 168x237

Wydawnictwo: HELION


Aplikacje internetowe, które dobrze działają i ładnie wyglądają wyłącznie na ekranach komputerów osobistych, już jakiś czas temu zostały uznane za przestarzałe.

Przejrzysty blog, piękna strona z portfolio czy ciekawy profil z galerią zdjęć w portalu społecznościowym muszą doskonale wyglądać na urządzeniach z ekranami o rozmaitych rozmiarach i proporcjach oraz różnej rozdzielczości.

Wzrost liczby urządzeń wyposażanych w przeglądarki jest jednym z sygnałów, że internet się zmienia. Projekty responsywne są odpowiedzią na tego rodzaju zmiany. Projektant aplikacji, który ma ambicję podążać za wymogami współczesnego internetu, musi sprawnie realizować takie projekty.

Ta książka jest szybkim i przystępnym przewodnikiem, dzięki któremu zdobędziesz wiedzę o sposobach włączania responsywności do procesu projektowania i budowania różnorodnych aplikacji.

Opanujesz również dobre praktyki tworzenia stron WWW oraz ogólne zasady poprawnego programowania. Poszczególne przykłady bazują na powszechnie znanych technologiach i językach, takich jak HTML, CSS i JavaScript, a także na coraz popularniejszym frameworku Bootstrap.

Prędko wykorzystasz obfitość zawartej tu wiedzy o wszelkich aspektach responsywności oraz o korzystaniu z Bootstrapa w projektach i programowaniu aplikacji WWW. Nauczysz się też dobierać frameworki najlepiej pasujące do specyfiki aktualnie tworzonego projektu. W efekcie Twoje strony staną się profesjonalne, kreatywne i prawdziwie responsywne.

Dzięki tej książce:
• dowiesz się, dlaczego obecnie strony powinny być tworzone jako responsywne
• nauczysz się personalizować frameworki i tworzyć szablony wielokrotnego użytku
• zaczniesz budować semantyczną strukturę strony z elementów HTML5
• nauczysz się określania osobowości strony za pomocą CSS3
• będziesz zawsze wybierać odpowiednie frameworki
• zaimplementujesz funkcje Bootstrapa na stronie

Strona responsywna: nowoczesna, dynamiczna, dostosowana do potrzeb.

Cena:    49.00   35.77zł


Responsive Web Design. Nowoczesne strony WWW na przykładachKsiążka informatyczna: Responsive Web Design. Nowoczesne strony WWW na przykładach
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.