księgarnia informatyczna aton.pl

Python Uczymy się programowania

Wydawnictwo HELION

Cena:    77.00   56.21zł

Python Uczymy się programowania


Autor: Ana Bell

ISBN: 978-83-283-5315-2

Ilość stron: 456

Data wydania: 07/2019

Oprawa: Miękka

Format: 168x237

Wydawnictwo: HELION


Programowanie wielu ludziom kojarzy się z czymś niewiarygodnie skomplikowanym i zarezerwowanym tylko dla profesjonalistów. Tymczasem jest to umiejętność, którą można porównać do pisania, liczenia czy gotowania. Niezależnie od tego, że na świecie istnieją pisarze tworzący bestsellery, światowej sławy matematycy czy mistrzowie kuchni, ich umiejętności można wykorzystywać na co dzień do napisania listu, sprawdzenia domowych wydatków czy ugotowania zdrowego posiłku.

Analogicznie każdy może nauczyć się programowania i zacząć pisać kod, który pomoże mu w rozwiązywaniu codziennych, drobnych problemów. Idealnie, jeśli naukę zaczniesz właśnie od Pythona!

Dzięki tej książce szybko się przekonasz, że programowanie nie jest wiedzą tajemną, a całkiem praktyczną umiejętnością, która dodatkowo może dać sporo satysfakcji. Znajdziesz tu przystępnie podane podstawy programowania w Pythonie - zamiast rozbudowanej teorii mnóstwo ćwiczeń do samodzielnego wykonania wraz ze szczegółowymi instrukcjami i wskazówkami.

Książka składa się z 38 dobrze zaplanowanych lekcji oraz 7 interesujących projektów. Dzięki przejrzystym ilustracjom, ćwiczeniom weryfikującym stopień zrozumienia lekcji oraz wskazówkom co do dalszej pracy wkrótce zaczniesz myśleć jak programista. W efekcie będziesz mógł dalej rozwijać swoje umiejętności z Pythonem lub wybrać jakiś inny język programowania - a może wykorzystasz nowe kompetencje do stworzenia czegoś zupełnie innego?

Dzięki tej książce:
• przygotujesz środowisko pracy i zaprojektujesz strukturę programu
• zaczniesz posługiwać się instrukcjami, pętlami, zmiennymi, obiektami
• zrozumiesz, jak działają funkcje
• przetestujesz i zdebugujesz swój kod
• nauczysz się korzystać z bibliotek
• a przede wszystkim zaczniesz myśleć jak programista!

Nie musisz być zawodowym programistą, by zabawić się z Pythonem.

Cena:    77.00   56.21zł


Python Uczymy się programowaniaKsiążka informatyczna: Python Uczymy się programowania
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.