księgarnia informatyczna aton.pl

Przyspieszenie. Lean i DevOps w rozwoju firm technologicznych

Wydawnictwo HELION

Cena:    49.00   35.77zł

Przyspieszenie. Lean i DevOps w rozwoju firm technologicznych


Autor: Nicole Forsgren PhD, Jez Humble, Gene Kim

ISBN: 978-83-283-5806-5

Ilość stron: 232

Data wydania: 11/2019

Oprawa: Miękka

Format: 158x235

Wydawnictwo: HELION


Tworzenie oprogramowania to wymagający obszar branży technologicznej - trzeba szybko reagować na zmieniające się uwarunkowania i w każdej chwili być gotowym na kolejną innowację, a wszystko po to, by budować przewagę konkurencyjną. Rozwijanie skomplikowanych systemów informatycznych powoli przypomina ciągły wyścig z czasem.

Często ceną za skrócenie czasu pisania kodu i wdrożenia oprogramowania bywa zmniejszenie stabilności lub większa awaryjność systemów w środowiskach produkcyjnych. Czy musisz wybierać między szybkością dostarczania rozwiązań a stabilnością pracy systemu? Już nie! Pogodzisz je dzięki odpowiedniej kulturze organizacyjnej i należytej jakości zarządzania pracą zespołu.

Ta książka zawiera odpowiedzi na pytania, które zadaje sobie każdy szef zespołu programistów. Jakie czynniki wpływają na terminowe dostarczanie produktu? Jak wydobyć twórczy potencjał z zespołów technicznych? I wreszcie: w jaki sposób przekształcić firmę w wysokowydajną organizację, która przebojem zdobędzie rynek za pomocą technologii? Przedstawiono tu wyniki badań przeprowadzonych w latach 2014 - 2017.

Pokazano, jakie działania pozwolą podnieść efektywność dostarczania oprogramowania, a w efekcie - szybciej modyfikować strategię, dostarczać nowe funkcjonalności, reagować na zmiany zgodności i zabezpieczeń oraz korzystać z zalet ścisłej współpracy z użytkownikami. Wdróż te techniki, a rozwój Twojej organizacji imponująco przyśpieszy!

Poznaj kluczowe dla sukcesu czynniki zgrupowane w pięciu kategoriach:
• ciągłe dostarczanie oprogramowania
• architektura
• produkt i proces
• zarządzanie metodą l ean
• kultura

Lean. Przygotuj się na prawdziwe przyśpieszenie.

Cena:    49.00   35.77zł


Przyspieszenie. Lean i DevOps w rozwoju firm technologicznychKsiążka informatyczna: Przyspieszenie. Lean i DevOps w rozwoju firm technologicznych
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.