księgarnia informatyczna aton.pl

Przestań się czuć do d**y! Zmień nawyki, które blokują Twoje szczęście

Wydawnictwo Sensus

Cena:    39.90   28.33zł

Przestań się czuć do d**y! Zmień nawyki, które blokują Twoje szczęście


Autor: Andrea Owen

ISBN: 978-83-283-4765-6

Ilość stron: 240

Data wydania: 02/2019

Oprawa: Miękka

Format: 140x208

Wydawnictwo: Sensus


Niejedna kobieta bez trudu potrafi wpędzić samą siebie w głęboki dołek. We własnych oczach jest nieatrakcyjna, głupia, nie zasługuje na szacunek i nie przysługują jej podstawowe prawa.

Sama dla siebie jest co najmniej niemiła: wytknie każdy swój błąd, łącznie z tymi nieistniejącymi, skutecznie zatruje każdą radość i wreszcie powstrzyma się przed zażądaniem podwyżki lub zakończeniem toksycznego związku. Istnieje wiele przyczyn tego stanu rzeczy.

Ważniejsze od ich roztrząsania są jednak odpowiedzi na pytania: Jak odzyskać swoje życie? Jak wreszcie czuć się wartościową i spełnioną kobietą? Jak się pozbyć tego wewnętrznego głosu, który nie przepuści żadnej okazji, aby wyszydzić, skrytykować czy okazać wzgardę samej sobie?

Z pomocą tej książki uda Ci się odzyskać samą siebie. Jest to świetny, praktyczny i konkretny, a przy tym zrozumiały i bardzo bezpośredni poradnik samorozwoju dla kobiet.

Podczas lektury zapoznasz się z najczęściej spotykanymi, destruktywnymi zachowaniami, poprzez które kobiety niszczą same siebie: od syndromu oszusta, przez głos wewnętrznej krytyki, po katastrofizm i dogadzanie innym kosztem swoich potrzeb.

Przekonasz się, jak ważne jest samodzielne myślenie i szybko nabierzesz odwagi, aby ukształtować swoje własne, szczęśliwsze, spełnione życie. Książka jest zwięzła, dobitna, nie zawiera rozległych analiz, jednak dzięki niej przekonasz się, że możesz, a nawet powinnaś walczyć o siebie - dla siebie i dla swojego szczęścia!

W tej książce między innymi:
• przyczyny autodestrukcyjnych zachowań
• wychodzenie z nieświadomej izolacji i znieczulenia emocjonalnego
• pozbywanie się przymusu perfekcjonizmu
• wychodzenie z pułapki nadmiaru pracy
• identyfikacja prawdziwych wartości w swoim życiu

Twoje życie należy do Ciebie - bez ściemy.

Cena:    39.90   28.33zł


Przestań się czuć do d**y! Zmień nawyki, które blokują Twoje szczęścieKsiążka informatyczna: Przestań się czuć do d**y! Zmień nawyki, które blokują Twoje szczęście
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.