księgarnia informatyczna aton.pl

Prawo odwagi Siła która na zawsze odmieni Twoje życie

Wydawnictwo Onepress

Cena:    39.00zł

Prawo odwagi Siła która na zawsze odmieni Twoje życie


Autor: Robert Greene, 50 Cent
ISBN: 978-83-246-2858-2
Ilość stron: 304
Data wydania: 12/2011
Format: A5
Wydawnictwo: Onepress


A więc rządzi Wami największy wróg człowieka - strach. Wiem, że niektórzy z Was boją się usłyszeć prawdę - wychowano Was w strachu i kłamstwie. Ale ja będę głosił Wam prawdę, aż wreszcie uwolnicie się od swojego strachu...
Malcolm X
Pozwólcie, że wyrażę swoje niezbite przekonanie, iż jedyna rzecz, której powinniśmy się bać, to lęk - bezimienne, irracjonalne, bezpodstawne przerażenie, paraliżujące wysiłki, które trzeba podjąć, żeby zamienić odwrót w natarcie.
Franklin Delano Roosevelt

Jesteśmy zwierzętami, które nie potrafią pozbyć się swoich lęków, wpływających destrukcyjnie na postrzeganie otaczającego nas świata. Niemal każde wydarzenie osądzamy w kategoriach ryzyka. Wyolbrzymiamy niebezpieczeństwa i własną słabość. Ciągle koncentrujemy się na przeciwnościach, które mogą się zdarzyć. W okresie pomyślności to nie problem - możemy pozwolić sobie na luksus zmartwień. Jednak gdy dopadają nas prawdziwe problemy, postawa lękowa bywa wyjątkowo niebezpieczna. W takich chwilach trzeba działać - stawić czoła rzeczywistości, rozwiązać problem i ruszać śmiało przed siebie!

To książka o filozofii życiowej, według której Twoje lęki to więzienie zamykające Cię w obrębie ograniczonych działań. Im mniej będziesz się bać, tym będziesz silniejszy i tym pełniejsze będzie Twoje życie. Książka Prawo odwagi. Wkrocz bez strachu na drogę sukcesu powstała po to, by zainspirować Cię do odnalezienia w sobie umiejętności przezwyciężenia strachu.

Jeśli pokonasz ograniczające Cię lęki i zaczniesz podchodzić do życia z odwagą, rozpadną się ściany Twojego wewnętrznego więzienia i zaczniesz kontrolować wydarzenia, porzucając rolę biernego ich uczestnika. Zdobądź się na skrajną odwagę, niekonwencjonalność, elastyczność. Niech prowadzi Cię niezaspokojony głód świata.

Rozdziały:
1. Zobacz to, co jest - realizm intensywny (35)
2. Niech wszystko będzie Twoje - samodzielność (57)
3. Zamień gówno w cukier - oportunizm (79)
4. Bądź w ciągłym ruchu - świadomy rozmach (101)
5. Musisz wiedzieć, kiedy postępować źle - agresja (127)
6. Przykład idzie z góry - autorytet (155)
7. Poznaj swoje otoczenie od podszewki - łączność (183)
8. Szanuj proces - biegłość (209)
9. Pokonaj swoje ograniczenia - wiara w siebie (239)
10. Skonfrontuj się ze swoją śmiertelnością - wzniosłość (269)

Cena:    39.00zł


Prawo odwagi Siła która na zawsze odmieni Twoje życieKsiążka informatyczna: Prawo odwagi Siła która na zawsze odmieni Twoje życie
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.