księgarnia informatyczna aton.pl

Potęga technologii informatycznych Poradnik sztuki przetrwania nie tylko dla CIO

Wydawnictwo Vizja Press&IT

Cena:    69.90   55.92zł

Potęga technologii informatycznych Poradnik sztuki przetrwania nie tylko dla CIO

Autor: Jan De Sutter

ISBN: 978-83-60283-35-6

Ilość stron: 454

Data wydania: 2007

Zarządzanie działem IT w przedsiębiorstwach, podobnie jak i cała informatyka, wymaga dziś innych kompetencji niż kilka lat temu. Współcześni menedżerowie muszą podnosić i uzupełniając wiedze techniczną o kwalifikacje w pobocznych dziedzinach związanych z działalnością organizacji, dla których pracują.

W bardzo konkurencyjnym środowisku zdobycie i utrzymanie przewaga nakłada na każdego menadżera działu dodatkowe obowiązki wynikające z funkcji CIO jako kluczowej osoby w planowaniu i realizacji także innych procesów zarządzania organizacją, związanych m.in. z zakupami, strategiami lub marketingiem i sprzedażą.

Autor, omawiając sposoby efektywnego zarządzania działem IT w każdej organizacji, podkreśla wielowymiarowość i wieloaspektowość tej pracy.

Autor książki "Potęga technologii informatycznych Poradnik sztuki przetrwania nie tylko dla CIO" z pasją dzieli się od lat swoją wiedzą i doświadczeniem w zarządzaniu IT. Prowadzi wykłady i seminaria w Solvay Business School w Brukseli, a także występuje na kongresach w Europie, na BliskimWschodzie i w obu Amerykach. Jego referaty są zawsze wzbogacone o konkretne przykłady i praktyczne porady, mobilizując audytorium do konstruktywnej dyskusji.

Rozdziały:

Wprowadzenie   19

Infrastruktura     29

Systemy informacyjne   109

Zasoby ludzkie   175

Zasoby finansowe    213

Projekty    277

Organizacja    367

Symbioza strategii i biznesu      403

Cena:    69.90   55.92zł


Potęga technologii informatycznych Poradnik sztuki przetrwania nie tylko dla CIOKsiążka informatyczna: Potęga technologii informatycznych Poradnik sztuki przetrwania nie tylko dla CIO
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.