księgarnia informatyczna aton.pl

Podstawy skrawania materiałów konstrukcyjnych Wydanie III zmienione i uaktualnione

Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena:    69.00   51.75zł

Podstawy skrawania materiałów konstrukcyjnych Wydanie III zmienione i uaktualnione


Autor: Wit Grzesik

ISBN: 978-83-01-19919-7

Ilość stron: 466

Data wydania: 08/2018 (wydanie 3)

Oprawa: Miękka

Format: 16.5x24.0cm

Wydawnictwo: Naukowe PWN


Obróbka skrawaniem jest podstawową techniką wytwarzania w budowie maszyn, lotnictwie i motoryzacji. Bez znajomości podstaw skrawania nie można projektować nowoczesnych i efektywnych procesów technologicznych, ani prowadzić wysokowydajnej obróbki części maszyn.

Publikacja ta stanowi bogate kompendium wiedzy o procesie skrawania i jego zastosowaniach w przemyśle. W książce przedstawiono obecny stan wiedzy o kształtowaniu ubytkowym materiałów konstrukcyjnych ostrzami o zdefiniowanej geometrii.

Wydanie trzecie rozszerzono o nowe wiadomości dotyczące modelowania procesu skrawania, nowoczesnych technik kształtowania materiałów, roli techniki komputerowej i informacyjnej w procesie skrawania, techniki VR oraz charakterystyki 3D chropowatości powierzchni.

Książkę kierujemy zarówno do studentów uczelni technicznych z kierunkami przykładowo: Mechanika i budowa maszyn czy Inżynieria produkcji, ale również dla praktyków (inżynierów, projektantów) z racji jej walorów aplikacyjnych w zakładach przemysłowych.

Cena:    69.00   51.75zł


Podstawy skrawania materiałów konstrukcyjnych Wydanie III zmienione i uaktualnioneKsiążka informatyczna: Podstawy skrawania materiałów konstrukcyjnych Wydanie III zmienione i uaktualnione
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.