księgarnia informatyczna aton.pl

Podstawy rachunkowości z uwzględnieniem MSSF Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej

Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena:    79.00   59.25zł

Podstawy rachunkowości z uwzględnieniem MSSF Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej


Autor: Marzena Strojek-Filus , Józef Pfaff

ISBN: 978-83-01-19992-0

Ilość stron: 320

Data wydania: 06/2018

Oprawa: Miękka

Format: 16.5x23.5

Wydawnictwo: Naukowe PWN


Podręcznik stanowi nowatorskie podejście wprowadzające do rachunkowości. Uwzględnia podstawę prawną MSR/MSSF, podczas gdy podobnego typu opracowania są podporządkowane tylko regulacjom Ustawy o rachunkowości.

Publikacja omawia specyfikę MSR/MSSF już na etapie identyfikacji i klasyfikacji składników majątku, kapitałów, elementów wyniku finansowego oraz jego zakresu, polityki rachunkowości, w tym zakładowego planu kont i tym podobnych zagadnień. Co istotne autorzy uwzględnili w niej wszystkie najnowsze zmiany w prawie bilansowym.

Warto zwrócić uwagę, że książka jest dostosowana do struktury cieszącego się od lat niesłabnącym zainteresowaniem podręcznika „Rachunkowość finansowa z uwzględnieniem MSSF” pod redakcją naukową Józefa Pfaffa, stanowiąc razem z nim spójną i logiczną całość z punktu widzenia procesu dydaktycznego.

Jest to praktyczne i przydatne źródło wiedzy dla studentów kierunków ekonomicznych i finansowych, szczególnie w zakresie przedmiotów: podstawy rachunkowości i wprowadzenie do rachunkowości, uczestników kursów i szkoleń, kandydatów na biegłych rewidentów oraz pracowników służb finansowo-księgowych.

Cena:    79.00   59.25zł


Podstawy rachunkowości z uwzględnieniem MSSF Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości FinansowejKsiążka informatyczna: Podstawy rachunkowości z uwzględnieniem MSSF Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.