księgarnia informatyczna aton.pl

Odzyskaj siebie. Życie po toksycznym związku i przemocy emocjonalnej

Wydawnictwo Sensus

Cena:    39.90   28.33zł

Odzyskaj siebie. Życie po toksycznym związku i przemocy emocjonalnej


Autor: Jackson MacKenzie

ISBN: 978-83-283-5804-1

Ilość stron: 264

Data wydania: 01/2020

Oprawa: Miękka

Format: 140x208

Wydawnictwo: Sensus


Toksyczna relacja może się przytrafić każdemu. Początki związku z osobą o zaburzonej osobowości zwykle są piękne, jednak później nieuchronnie przychodzi katastrofa. Wyjście z takiej matni bywa skrajnie trudne i nie zawsze oznacza koniec problemów. Wiele osób po wydostaniu się ze związku z psychopatą nie potrafi pokonać traumy.

Objawy są różne, od odrętwienia lub poczucia pustki po depresję, perfekcjonizm czy nadużywanie różnych substancji. Łączy je to, że odbierają radość życia i nie pozwalają poprawnie funkcjonować. Przełamanie tej bariery, zrozumienie, co właściwie się stało, uleczenie ran swojej duszy, wreszcie ponowne otwarcie się na miłość i szczęście bywa niezwykle trudne!

Oto wyjątkowy poradnik, dzięki któremu o wiele łatwiej ozdrowiejesz po doznanej przemocy emocjonalnej ze strony psychopaty, odnajdziesz w sobie akceptację i przebaczenie dla siebie i innych, aby w końcu otworzyć się na nową, bezpieczną miłość. Zrozumiesz, na czym polega błędne koło toksycznej relacji i jak dochodzi do uzależnienia ofiary.

Nauczysz się rozpoznawać objawy zespołu stresu pourazowego, dowiesz się, w jaki sposób funkcjonują ludzie o osobowości unikającej, współzależnej czy typu borderline. A przede wszystkim dostaniesz do ręki narzędzia - praktyki, dzięki którym znów staniesz się wolnym człowiekiem. Jest to potężny, płynący od serca program samouzdrowienia, odnalezienia siebie i odzyskania swojego życia!

W tej książce:
• praktyki mindfulness, introspekcji oraz przydatne ćwiczenia
• radzenie sobie z zespołem stresu pourazowego, ze współzależnością i z toksycznym wstydem
• identyfikowanie swojego ochronnego ja
• odkrywanie swojego rdzennego ja
• ponowne, bezpieczne otwarcie się na miłość

Odzyskaj wolność. Odzyskaj siebie. Dokonaj zmiany.

Cena:    39.90   28.33zł


Odzyskaj siebie. Życie po toksycznym związku i przemocy emocjonalnejKsiążka informatyczna: Odzyskaj siebie. Życie po toksycznym związku i przemocy emocjonalnej
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.