księgarnia informatyczna aton.pl

Odruchy, uczenie się i zachowanie Okno do umysłu dziecka

Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena:    49.00   36.75zł

Odruchy, uczenie się i zachowanie Okno do umysłu dziecka


Autor: Sally Goddard-Blythe

ISBN: 978-83-01-20107-4

Ilość stron: 192

Data wydania: 10/2018

Oprawa: Miękka

Format: 20.5x24.5

Wydawnictwo: Naukowe PWN


Rodzice są zazwyczaj pierwszymi osobami, które dostrzegają, że ich dziecko doświadcza trudności rozwojowych. Często nie wiedzą dokładnie, na czym polega problem, ale czują, że ich dziecko czymś się różni od pozostałych.

Jeśli objawy nie są poważne, trudności te są często ignorowane, a rodzice informowani, że „dziecko z tego wyrośnie”. Choć jest oczywiście prawdą, że wiele dzieci wyrasta ze swych wczesnych problemów, warto wiedzieć, że rozwój ruchowy dziecka na początkowych etapach życia ma wpływ na zachowanie i osiągnięcia szkolne w późniejszym dzieciństwie.

Jeżeli niedojrzałość neuromotoryczna będzie się utrzymywać, istnieje ryzyko, że dziecko będzie doświadczać specyficznych trudności w nauce i zaburzeń zachowania na różnych etapach swojego życia.

Sally Goddard Blythe w przystępny sposób wyjaśnia prawidłowy przebieg rozwoju dziecka oraz pokazuje metody, za pomocą których można rozpoznawać nieprawidłowości rozwoju i minimalizować ich skutki.

Celem tej książki jest nie tylko udzielenie wyjaśnień, DLACZEGO niektóre dzieci są zagrożone niedojrzałością neuromotoryczną, ale również zasugerowanie, JAK ją rozpoznać i pomóc im pokonać przeszkody hamujące osiąganie sukcesów w szkole i w życiu.

Cena:    49.00   36.75zł


Odruchy, uczenie się i zachowanie Okno do umysłu dzieckaKsiążka informatyczna: Odruchy, uczenie się i zachowanie Okno do umysłu dziecka
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.