księgarnia informatyczna aton.pl

Obudź swoją kreatywność. Jak aktywować twórczy potencjał umysłu. Wydanie II rozszerzone

Wydawnictwo Onepress

Cena:    39.00   27.69zł

Obudź swoją kreatywność. Jak aktywować twórczy potencjał umysłu. Wydanie II rozszerzone


Autor: Dagmara Gmitrzak

ISBN: 978-83-283-2076-5

Ilość stron: 232

Data wydania: 06/2019 (wydanie 2)

Oprawa: Miękka

Format: 140x208

Wydawnictwo: Onepress


Rozwiń skrzydła pasji

Kreatywność jest naturalną umiejętnością ludzkiego umysłu. Dlaczego więc nie wszyscy wyrażamy siebie twórczo? Dlaczego większość z nas nie robi w życiu tego, co kocha?

Dzieje się tak, ponieważ wierzymy wewnętrznemu krytykowi, który surowo uświadamia nam, że nie warto niczego zmieniać i należy twardo stąpać po ziemi. Lepiej siedzieć cicho, zamiast podążać za głosem serca, które pragnie ekspresji poprzez pisanie, malowanie, uczenie innych czy śpiewanie.

A przecież twórczość nie jest zarezerwowana tylko dla wybranych!

W każdym z nas drzemią ukryte dary i talenty oraz kreatywność, dzięki której możemy żyć pełniej i szczęśliwiej. Każdy z nas jest do czegoś powołany, a znalezienie tej wyjątkowej drogi to jeden z ważniejszych celów naszego życia. Zanim jednak wkroczymy na ścieżkę powołania, musimy się zmierzyć z lękiem, negatywnym myśleniem i samokrytyką.

Ta książka pomoże Ci odbyć wewnętrzną podróż w głąb siebie. Zainspiruje do twórczego życia, do poznania Twoich darów i znalezienia ścieżki swojego powołania. Autorka przygotowała dziesiątki ćwiczeń, które pomogą Ci wzmocnić poczucie własnej wartości i wyjątkowości - i stać się najlepszą wersją siebie.

Książka zainspiruje Cię do wykonywania pracy marzeń, dzięki której wyrazisz siebie w pełni. Robiąc to, co kochasz, będziesz inspiracją dla innych. Każdy z nas bowiem ma do opowiedzenia własną historię. Nie czekaj więc dłużej, rozpocznij swoją twórczą podróż.

Cena:    39.00   27.69zł


Obudź swoją kreatywność. Jak aktywować twórczy potencjał umysłu. Wydanie II rozszerzoneKsiążka informatyczna: Obudź swoją kreatywność. Jak aktywować twórczy potencjał umysłu. Wydanie II rozszerzone
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.