księgarnia informatyczna aton.pl

Nowoczesny trening funkcjonalny Trenuj efektywniej i zmniejsz ryzyko kontuzji

Wydawnictwo GALAKTYKA

Cena:    79.90   55.93zł

Nowoczesny trening funkcjonalny Trenuj efektywniej i zmniejsz ryzyko kontuzji


Autor: Michael Boyle

ISBN: 978-83-7579-716-9

Ilość stron: 256

Data wydania: 12/2019

Oprawa: Miękka

Format: 20.0x27.0cm

Wydawnictwo: GALAKTYKA


Michael Boyle udowadnia, że trening na najwyższym poziomie z minimalnym ryzykiem kontuzji jest możliwy.

Jego najnowsza książka "Nowoczesny trening funkcjonalny" ułatwi każdemu sportowcowi osiągnięcie doskonałych wyników w siłowni, na korcie, boisku, bieżni czy macie. Jest znakomitym wsparciem dla trenerów zainteresowanych tworzeniem programów treningu funkcjonalnego w oparciu o najlepsze i najnowocześniejsze praktyki szkoleniowe.

Boyle, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie z zawodnikami z rozmaitych dyscyplin sportowych, prezentuje jasne wskazówki i konkretne plany treningowe. Wyjaśnia wpływ poszczególnych ćwiczeń na rozwój formy i możliwości sportowca, ze szczególnym uwzględnieniem progresji ćwiczeń samowzmacniających na kończyny górne i dolne oraz mięśnie tułowia, jak również rozwijających niezbędne w każdej dyscyplinie równowagę, stabilność i siłę. Każdy następny element progresji wzmacnia działanie poprzedniego.

Autor proponuje również testy ułatwiające stworzenie zindywidualizowanego planu treningowego oraz nieszablonowe ćwiczenia opracowane przez najlepszych trenerów i fizjoterapeutów.

Wraz z egzemplarzem Nowoczesnego treningu funkcjonalnego otrzymujesz dostęp do nagrań wideo prezentujących wiele opisanych w tym poradniku ćwiczeń. Dzięki nim z łatwością sam wykonasz nawet najbardziej złożone ruchy i znacząco poprawisz osiągnięcia sportowe swoje lub podopiecznych.

Cena:    79.90   55.93zł


Nowoczesny trening funkcjonalny Trenuj efektywniej i zmniejsz ryzyko kontuzjiKsiążka informatyczna: Nowoczesny trening funkcjonalny Trenuj efektywniej i zmniejsz ryzyko kontuzji
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.