księgarnia informatyczna aton.pl

Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji

Wydawnictwo Onepress

Cena:    29.90   21.23zł

Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji


Autor: S.J. Scott

ISBN: 978-83-283-4867-7

Ilość stron: 160

Data wydania: 02/2019

Oprawa: Miękka

Format: 140x208

Wydawnictwo: Onepress


Odkładanie ważnych spraw na później to dość niebezpieczny nawyk. Wiele osób ma z tym poważny problem. Mała strata, jeśli chodzi o drobiazgi.

Sytuacja może jednak stać się groźna, jeśli w grę wchodzi zbadanie (czy raczej: zbagatelizowanie) jakiegoś potencjalnie istotnego problemu zdrowotnego, niezastosowanie koniecznej diety, niewypełnienie terminowego obowiązku podatkowego czy niewykonanie któregoś z kluczowych projektów w pracy.

Nawet jednak mało ważne sprawy odkładane na "wieczne później" sprawiają, że spirala zaległości nakręca się, niewykonanej pracy jest coraz więcej, a nad całym życiem zaczyna dominować poczucie przytłoczenia i bezsilności...

Dzięki tej książce w łatwy sposób zapanujesz nad tym problemem! Jest to bardzo praktyczny i przystępnie napisany przewodnik, który pozwoli Ci szybko wyrobić w sobie nawyk działania i pozbyć się utrudniającej życie przypadłości - prokrastynacji.

Dowiesz się, jak raz na zawsze pokonać wewnętrznego lenia, nabierzesz dobrych przyzwyczajeń i przekonasz się, że odnoszenie sukcesów i konsekwencja w działaniu wcale nie wymagają nadludzkich cech charakteru!

W odróżnieniu od setek innych książek o samodoskonaleniu autor tej publikacji przedstawił konkretne, praktyczne działania, dzięki którym nabierzesz dobrych przyzwyczajeń w każdym obszarze życia. W efekcie stanie się ono szczęśliwsze, a Ty odzyskasz nad nim kontrolę!

W tej książce:
• systematyzowanie wszystkich obowiązków zawodowych,
• zarządzanie codziennymi sytuacjami awaryjnymi,
• techniki oceny istotności poszczególnych zadań, obowiązków i okazji,
• kończenie trudnych i budzących obawy zadań,
• znajdowanie równowagi między życiem zawodowym i osobistym

Osiągniesz swój cel i o wiele więcej: zacznij już dziś.

Cena:    29.90   21.23zł


Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacjiKsiążka informatyczna: Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.