księgarnia informatyczna aton.pl

Modele referencyjne zarządzania wiedzą w przedsiębiorstwie produkcyjnym

Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena:    79.00   59.25zł

Modele referencyjne zarządzania wiedzą w przedsiębiorstwie produkcyjnym


Autor: Justyna Patalas-Maliszewska

ISBN: 978-83-01-20477-8

Ilość stron: 232

Data wydania: 02/2019

Oprawa: Twarda

Format: 17.0x24.5cm

Wydawnictwo: Naukowe PWN


Wiedza w przedsiębiorstwie produkcyjnym jest obecnie traktowana jako jego kluczowy zasób i zasadniczy element konkurencyjności, a zarządy zauważają konieczność zatrzymania tej wiedzy w firmie.

W książce przedstawiono aktualny stan badań nad konstrukcją i implementacją systemów zarządzania wiedzą w przedsiębiorstwach oraz zaproponowano nowe podejście do projektowania systemu zarządzania wiedzą o zastosowanych technologiach, środkach pracy czy środkach produkcji.

Książka przeznaczona jest dla zespołów naukowo-badawczych w dyscyplinie inżynieria produkcji i pokrewnych oraz analityków projektujących rozwiązania informatyczne wspomagające zarządzanie wiedzą, a także dla menedżerów przedsiębiorstw produkcyjnych. Jest adresowana również do studentów kierunków zarządzanie i inżynieria produkcji czy informatyka oraz innych, których program kształcenia obejmuje tematykę systemów zarządzania wiedzą.

Cena:    79.00   59.25zł


Modele referencyjne zarządzania wiedzą w przedsiębiorstwie produkcyjnymKsiążka informatyczna: Modele referencyjne zarządzania wiedzą w przedsiębiorstwie produkcyjnym
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.