księgarnia informatyczna aton.pl

Mistrz sprzedaży. Wydanie 4 rozszerzone i uaktualnione

Wydawnictwo Onepress

Cena:    54.90   38.98zł

Mistrz sprzedaży. Wydanie 4 rozszerzone i uaktualnione


Autor: Arkadiusz Bednarski

ISBN: 978-83-283-6039-6

Ilość stron: 376

Data wydania: 11/2019

Oprawa: Miękka

Format: 140x208

Wydawnictwo: Onepress


Bo każdy z nas jest sprzedawcą

Zawód handlowca zmienia się w tym samym rytmie, w jakim przemianom podlega świat wokół nas. Inny jest sam rynek - co chwilę pojawiają się na nim nowe produkty i usługi, a strategie rozmów z klientami, do niedawna superskuteczne, szybko odchodzą w niepamięć. Coraz większa wiedza potencjalnych klientów oraz szeroki wybór możliwości, z których mogą korzystać, sprawiają, że zmieniają się zachowania i zwyczaje konsumenckie.

Ba! Nawet prawo jest inne - bez narażania się na poważne konsekwencje nie można wysłać oferty ani zadzwonić do kogo się chce z propozycją sprzedaży produktu. Zresztą telefon, chociaż wciąż ważny w pracy handlowca, coraz rzadziej stanowi narzędzie pierwszego kontaktu.

Z jednej strony pozyskiwanie "leadów sprzedażowych" stało się osobną branżą, z której usług korzysta coraz więcej osób i firm. Z drugiej - dzisiaj praktycznie każdy coś sprzedaje. Najciekawsze jest jednak to, że mimo rygorystycznych przepisów, rozwoju technologii oraz powszechnej i łatwej dostępności wiedzy na temat tego, jak skutecznie sprzedawać, w samym procesie sprzedaży niewiele się zmieniło.

Wciąż kupujemy dla tych samych powodów, dla których kupowaliśmy 10 lat temu. Dobry handlowiec, na jakimkolwiek stanowisku by się znajdował, musi znać te powody i umieć skutecznie nimi zarządzać.

I tego właśnie uczy ta książka.

Cena:    54.90   38.98zł


Mistrz sprzedaży. Wydanie 4 rozszerzone i uaktualnioneKsiążka informatyczna: Mistrz sprzedaży. Wydanie 4 rozszerzone i uaktualnione
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.