księgarnia informatyczna aton.pl

Mindfulness w 10 minut. 71 prostych nawyków, które pomogą Ci żyć tu i teraz

Wydawnictwo Sensus

Cena:    37.00   26.27zł

Mindfulness w 10 minut. 71 prostych nawyków, które pomogą Ci żyć tu i teraz


Autor: S.J. Scott, Barrie Davenport

ISBN: 978-83-283-4870-7

Ilość stron: 240

Data wydania: 03/2019

Oprawa: Miękka

Format: 140x208

Wydawnictwo: Sensus


Wiele osób nie umie się wydostać z pułapki nieświadomego życia: bezmyślnego reagowania, rozproszenia uwagi i narastającego stresu. Ta nieświadomość wynika ze sposobu pracy układu nerwowego: mózg człowieka jest szczególnie wyczulony na postrzeganie potencjalnych zagrożeń, więc ludzie silnie reagują na impulsy społeczne, kulturowe i technologiczne.

Zalewa ich natłok informacji, przez co odczuwają lęk, wzburzenie, martwią się i angażują w walkę z wiatrakami. Telefony komórkowe, laptopy i tablety stały się bronią masowego rozpraszania uwagi, odciągając człowieka od jedynego miejsca, w którym może odnaleźć prawdziwy spokój i szczęście - od chwili obecnej. Czy można jakoś przerwać to błędne koło, jeśli się nie jest buddyjskim mnichem?

W tej książce znajdziesz odpowiedź na powyższe pytanie. Jest to przystępnie napisany poradnik, dzięki któremu uda Ci się zmniejszyć poziom stresu w swoim życiu i mocno ograniczyć negatywne myślenie. Opisane tu proste nawyki doprowadzą Cię do codziennej praktyki uważności.

Metoda Mindfulness w 10 minut bardzo szybko daje efekty: ułatwia koncentrację, poprawia wydajność i zwiększa poczucie szczęścia. Praktyczne narzędzia opisane w tej książce pomagają w wyrabianiu nawyku uważności.

Ważne jest, by trenować mindfulness w ciągu całego dnia, tak aby bez trudu powracać świadomością do tu i teraz, nawet podczas zwykłych codziennych zajęć. Tak ćwiczona uważność daje mnóstwo satysfakcji, a jej pozytywne efekty szybko stają się zauważalne w wielu bardzo różnych obszarach życia.

W tej książce:
• Czym jest pułapka nieświadomego życia
• Co to właściwie jest mindfulness
• Korzyści z praktykowania uważności
• Technika wdrażania i wyrabiania w sobie nawyku uważności
• Propozycje praktyk uważności na każdą porę dnia

Bądź tu i teraz - żyj szczęśliwie i świadomie.

Cena:    37.00   26.27zł


Mindfulness w 10 minut. 71 prostych nawyków, które pomogą Ci żyć tu i terazKsiążka informatyczna: Mindfulness w 10 minut. 71 prostych nawyków, które pomogą Ci żyć tu i teraz
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.