księgarnia informatyczna aton.pl

Medytacja dla zabieganych. Jak w 8 tygodni zmienić swoje życie

Wydawnictwo Sensus

Cena:    34.90   24.78zł

Medytacja dla zabieganych. Jak w 8 tygodni zmienić swoje życie


Autor: Dorota Mrówka

ISBN: 978-83-283-5384-8

Ilość stron: 168

Data wydania: 07/2019

Oprawa: Miękka

Format: 140x208

Wydawnictwo: Sensus


Oczyść umysł, rozjaśnij myśli.

Chcesz zacząć medytować, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Od dawna myślisz o tej praktyce, jednak powstrzymuje Cię przekonanie, że zajmuje ona bardzo dużo czasu i wymaga wielu poświęceń? Obawiasz się, że medytowanie wpłynie na Ciebie tak głęboko, że zmieni Twój światopogląd, czego sobie absolutnie nie życzysz?

Twoje rozterki i wątpliwości są jak najbardziej zrozumiałe - na szczęście autorka tej książki rozwieje je bez reszty. Na kartach swojego poradnika proponuje całkowicie świeckie podejście do praktykowania medytacji.

Czerpie oczywiście z różnych tradycji i kręgów kulturowych, swój program medytacyjny opracowała jednak z poszanowaniem wierzeń i wyznań ludzi, którzy chcą rozpocząć przygodę z medytacją. Oraz z uwzględnieniem ograniczonego czasu, jakim dysponuje współczesny mieszkaniec zachodniego świata.

Pierwsza część książki tłumaczy, dlaczego w ogóle warto medytować. Znajdziesz w niej nieco teorii oraz osobistych doświadczeń autorki. Opisuje ona różne techniki oddechowe, a także zmiany, jakie w trakcie medytowania zachodzą w naszych głowach. Dowiesz się, czego możesz się spodziewać, jak będą wyglądać kolejne etapy wtajemniczenia i jakie trudności przyjdzie Ci pokonać.

Druga część to czysta praktyka - ośmiotygodniowy kurs, który przeprowadzi Cię przez kolejne etapy: od świadomego relaksu po medytacje bezzadaniowe i medytację w ruchu. W każdym tygodniu będziesz poznawać inne techniki i narzędzia, spośród których wybierzesz swoje ulubione.

Po upływie ośmiu tygodni samodzielnie wyruszysz w dalszą drogę w stronę medytacji i wewnętrznego rozwoju.

Cena:    34.90   24.78zł


Medytacja dla zabieganych. Jak w 8 tygodni zmienić swoje życieKsiążka informatyczna: Medytacja dla zabieganych. Jak w 8 tygodni zmienić swoje życie
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.