księgarnia informatyczna aton.pl

Matematyka jakiej nie znacie Ciekawostki i perełki, o których nie uczą w szkole

Wydawnictwo Prószyński

Cena:    39.99   31.99zł

Matematyka jakiej nie znacie Ciekawostki i perełki, o których nie uczą w szkole


Autor: Alfred S. Posamentier , Robert Geretschlage

ISBN: 978-83-8169-023-2

Ilość stron: 288

Data wydania: 12/2019

Oprawa: Miękka

Format: 14.5x22.5cm

Wydawnictwo: Prószyński


Czy matematyka w szkole wydawała Ci się trudna? Nudna? Przerażająca?

A może wręcz przeciwnie uwielbiasz matematykę?

Niezależnie od odpowiedzi na te pytania, "Matematyka, jakiej nie znacie" jest książką dla Ciebie. Fascynujące, zaskakujące i zdumiewające perełki zebrane przez autora ukazują potęgę i piękno matematyki zarówno pasjonatom, jak i tym, którzy - odstraszeni przez szkołę - nie mogli ich wcześniej dostrzec.

"Matematyka, jakiej nie znacie" to nie tylko wspaniała lektura, nieustępująca napięciem powieściom kryminalnym, ale też wspaniała rozrywka, otwierająca przed czytelnikami wrota do skarbca nieprzebranej wiedzy. Alfred S. Posamentier - autor ponad sześćdziesięciu książek poświęconych matematyce.

Przez ponad czterdzieści lat związany z nowojorskim City College, a następnie Mercy College, pracuje obecnie na Long Island University. W Polsce ukazały się dotychczas jego książki: "Niezwykłe liczby Fibonacciego", "Pi" oraz "Ciekawostki matematyczne". Robert Geretschläger - matematyk, pracuje w Bundesrealgymnasium Keplerstrasse w Graz, w Austrii. Charles Li - profesor matematyki w Mercy College. Christian Spreitzer - wykłada matematykę na University College of Teacher Education w Dolnej Austrii.

Cena:    39.99   31.99zł


Matematyka jakiej nie znacie Ciekawostki i perełki, o których nie uczą w szkoleKsiążka informatyczna: Matematyka jakiej nie znacie Ciekawostki i perełki, o których nie uczą w szkole
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.