księgarnia informatyczna aton.pl

Mam kocioł w pracy. Odrzuć chaos i niepokój - osiągnij sukces

Wydawnictwo Onepress

Cena:    39.90   28.33zł

Mam kocioł w pracy. Odrzuć chaos i niepokój - osiągnij sukces


Autor: Jason Fried, David Heinemeier Hansson

ISBN: 978-83-283-5493-7

Ilość stron: 240

Data wydania: 07/2019

Oprawa: Miękka

Format: 140x208

Wydawnictwo: Onepress


Długie godziny pracy, życie w ciągłym biegu, wieczny niepokój i niedobór snu stały się punktem honoru dzisiejszych pracowników. "Muszę dać z siebie wszystko", "trzeba bardziej się starać", "muszę dłużej pracować" - taka postawa nader często zamiast do sukcesu prowadzi do wypalenia zawodowego, chronicznego zmęczenia i problemów ze zdrowiem.

Skądinąd inteligentni ludzie wierzą, że bez poświęcenia resztek życia prywatnego i ciągłego chaosu nie mają szans na osiągnięcie wyznaczonych celów i pomyślny rozwój kariery. Tymczasem kluczem do zwiększenia wydajności jest ograniczenie czynników, które rozpraszają uwagę i są źródłem stresu.

Ta książka nie jest kolejnym poradnikiem o wyciskaniu z siebie resztek sił, aby osiągnąć mityczny sukces i bezustannie się rozwijać. To rzecz o tym, jak można prowadzić firmę i zarządzać zespołem, aby każdy wykonał dobrą robotę i miał dość czasu dla siebie. Przekonasz się, że spokojna praca, uważność, dużo wolnego czasu, sporo niezależności i konsekwentne ograniczanie niepotrzebnego stresu mogą w znakomity sposób przyczynić się do ciągłego i zrównoważonego rozwoju firmy.

Dowiesz się, że powiedzenie stanowczego "nie" bezcelowej krzątaninie, wygórowanym celom, usilnym próbom wyprzedzenia konkurencji może w efekcie przynieść godziwy zysk i zadowolenie z życia. Poznasz techniki i strategie zarządzania, które pomogą Ci w osiągnięciu tego celu, i raz na zawsze pożegnasz się z bezcelowym szaleństwem i stresem!

Dowiedz się, jak:
• przyhamować niezdrowe ambicje i zacząć chronić swój czas
• pracować bez utraty równowagi
• nauczyć się doceniać kompromisy i używać słowa "nie"
• wprowadzać kontrolowane zmiany
• zacząć wybierać spokój

Nie szalej w pracy. Dbaj o równowagę.

Cena:    39.90   28.33zł


Mam kocioł w pracy. Odrzuć chaos i niepokój - osiągnij sukcesKsiążka informatyczna: Mam kocioł w pracy. Odrzuć chaos i niepokój - osiągnij sukces
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.