księgarnia informatyczna aton.pl

Lotnictwo w wojnie powietrznej Koncepcje. Historia. Teraźniejszość

Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena:    49.00   36.75zł

Lotnictwo w wojnie powietrznej Koncepcje. Historia. Teraźniejszość


Autor: Wiesław Marud , Tadeusz Zieliński

ISBN: 978-83-01-20479-2

Ilość stron: 350

Data wydania: 03/2019

Oprawa: Miękka

Format: 14.5x20.5cm

Wydawnictwo: Naukowe PWN


Książka przedstawia poglądy teoretyków użycia lotnictwa (prowadzenia działań powietrznych) z kluczowych państw na przestrzeni ponad 100-letniego funkcjonowania lotnictwa wojskowego.

Szczególną uwagę poświęcono okresowi międzywojnia, w którym statek powietrzny (nowe narzędzie walki) po doświadczeniach z I wojny światowej, okazał się przydatny w wielu zastosowaniach militarnych, co w konsekwencji doprowadziło do powstania nowego rodzaju sił zbrojnych – sił powietrznych.

Przedstawia też koncepcję użycia lotnictwa wojskowego w czasie trwania zimnej wojny, a także prezentuje współczesny, doktrynalny wymiar użycia lotnictwa wojskowego (sił powietrznych).

Ta popularno-naukowa książka jest kierowana do wszystkich zainteresowanych historią wojskowości, historią użycia lotnictwa na wojnie, także do strategów i analityków wojskowych, analityków i specjalistów różnych instytucji publicznych i prywatnych.

Cena:    49.00   36.75zł


Lotnictwo w wojnie powietrznej Koncepcje. Historia. TeraźniejszośćKsiążka informatyczna: Lotnictwo w wojnie powietrznej Koncepcje. Historia. Teraźniejszość
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.