księgarnia informatyczna aton.pl

Lean UX dla zespołów Agile. Projektowane doskonałych wrażeń użytkownika. Wydanie II

Wydawnictwo HELION

Cena:    49.00   35.77zł

Lean UX dla zespołów Agile. Projektowane doskonałych wrażeń użytkownika. Wydanie II


Autor: Jeff Gothelf, Josh Seiden

ISBN: 978-83-283-5945-1

Ilość stron: 192

Data wydania: 12/2019

Oprawa: Miękka

Format: 158x235

Wydawnictwo: HELION


Zaprojektowanie doświadczeń użytkownika (UX) jest najłatwiejsze, jeśli do pracy i testów angażuje się... rzeczywistych userów i pozyskuje od nich informację zwrotną. Podejście lean UX łączy podstawy myślenia projektowego i programowania zwinnego. Myślenie projektowe rozszerza zakres pracy poza interfejsy i artefakty, opierając się na współpracy, iteracjach, budowaniu i empatii.

Metodologie zwinne polegają na przeorientowaniu wytwarzania oprogramowania na krótsze cykle, regularnym dostarczaniu wartości i ciągłym uczeniu się. Ważne jest szybkie zapoznawanie klientów z pomysłami i ciągłe dostosowywanie się do nowo zdobytej wiedzy. W ten sposób lean UX znakomicie sprawdza się w projektowaniu wrażeń użytkownika w środowiskach zwinnych.

Ta książka jest drugim wydaniem znakomitego podręcznika, w którym opisano wartościowe zasady, taktyki i techniki polecane dla zespołów pracujących nad produktem, aby mogły one w zwinnym procesie ująć projektowanie, eksperymenty oraz nieustanne doskonalenie rozwiązań. W książce pokazano, jak ściśle współpracować oraz wcześnie i odpowiednio często pozyskiwać informacje zwrotne.

Praktyczne wskazówki ułatwią wdrożenie zasad kierowania projektowaniem w krótkich, powtarzalnych cyklach, co pozwoli na ocenę, które działania są najlepsze dla firmy i użytkownika. To cenna pozycja zarówno dla projektantów UX, jak i dla programistów czy menedżerów, którzy znajdą w niej źródło pożytecznych wskazówek ułatwiających uzyskanie doskonałych wrażeń użytkownika.

W tej książce:
• zarys metodologii lean UX i zasady projektowania doświadczeń użytkownika
• etapy cyklu lean UX
• pozyskiwanie informacji zwrotnych i ich wykorzystywanie
• integracja praktyk lean UX w obrębie organizacji
• rola podejścia lean UX w typowym środowisku zwinnego wytwarzania oprogramowania

Lean UX: zwinne zespoły projektują najlepsze interakcje.

Cena:    49.00   35.77zł


Lean UX dla zespołów Agile. Projektowane doskonałych wrażeń użytkownika. Wydanie IIKsiążka informatyczna: Lean UX dla zespołów Agile. Projektowane doskonałych wrażeń użytkownika. Wydanie II
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.