księgarnia informatyczna aton.pl

Komputerowe modelowanie i symulacje procesów logistycznych w środowisku FlexSim

Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena:    59.00   47.20zł

Komputerowe modelowanie i symulacje procesów logistycznych w środowisku FlexSim


Autor: Ireneusz Kaczmar

ISBN: 978-83-01-20490-7

Ilość stron: 266

Data wydania: 04/2019

Oprawa: Miękka

Format: 16.5x23.5cm

Wydawnictwo: Naukowe PWN


Książka składa się z siedmiu usystematyzowanych tematycznie rozdziałów. Każdy z nich zawiera przegląd modeli symulacyjnych, mających zastosowanie w różnych dziedzinach nauki i praktyki gospodarczej.

Dla wielu przypadków przedstawione zostały wyniki badań z przeprowadzonych eksperymentów symulacyjnych, a dla bardziej kreatywnych czytelników wybrane przypadki pozostawiono otwarte, wskazując jednocześnie drogę do ich rozwiązania. Po każdym rozdziale zamieszczono problemy do przemyślenia dzięki którym czytelnik będzie mógł wykonać własne badania w tym zakresie.

Zaproponowane wykorzystanie oprogramowania FlexSim łączy ze sobą wiele dziedzin nauki, między innymi logistykę, ekonomię, zarządzanie i informatykę. Autor zaproponował rzadko spotykane w literaturze ujęcie zagadnienia modelowania procesów logistycznych, polegające na pokazaniu metod rozwiązania konkretnych zadań.

Podejście to wprowadza czytelnika od razu w sedno analizowanego problemu i umożliwia mu wprowadzanie własnych modyfikacji lub ulepszenie zaproponowanych rozwiązań.

Cena:    59.00   47.20zł


Komputerowe modelowanie i symulacje procesów logistycznych w środowisku FlexSimKsiążka informatyczna: Komputerowe modelowanie i symulacje procesów logistycznych w środowisku FlexSim
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.