księgarnia informatyczna aton.pl

Java dla zupełnie początkujących. Owoce programowania. Wydanie VII

Wydawnictwo HELION

Cena:    149.00   108.77zł

Java dla zupełnie początkujących. Owoce programowania. Wydanie VII


Autor: Tony Gaddis

ISBN: 978-83-283-4829-5

Ilość stron: 1176

Data wydania: 08/2019

Oprawa: Twarda

Format: 164x239

Wydawnictwo: HELION


Od struktur sterujących po obiekty

Java jest rozbudowanym, elastycznym i wszechstronnym, a przy tym dojrzałym językiem programowania. Pozwala na tworzenie kodu dla prawie wszystkich rodzajów komputerów, również tych sterujących pracą najbardziej wyspecjalizowanych urządzeń.

Można go używać do pisania dużych systemów, małych programów, aplikacji mobilnych i aplikacji WWW. Jest znakomitym wyborem dla osób, które postanowiły związać swoją przyszłość zawodową z którąś z wielu gałęzi informatyki. Aby optymalnie wykorzystać potencjał drzemiący w Javie, koniecznie trzeba zadbać o solidne podstawy - zarówno w teorii, jak i w praktyce kodowania.

Oto zaktualizowane i uzupełnione wydanie cenionego podręcznika dla studentów. Książka została pomyślana w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić naukę Javy krok po kroku i pozwolić na możliwie szybkie rozpoczęcie samodzielnego kodowania. Znalazło się tu wprowadzenie do wiedzy o sprzęcie, oprogramowaniu, wykonywaniu programów i kompilacji kodu.

Dzięki temu nawet zupełnie początkujące osoby zaczną płynnie posługiwać się typami danych, zmiennymi czy instrukcjami sterującymi. Bardzo starannie omówiono takie tematy jak klasy, obiekty i dziedziczenie. Nie zabrakło wprowadzenia do pracy z bazami danych, plikami czy też podstaw budowy graficznego interfejsu użytkownika za pomocą nowej biblioteki JavaFX.

W tej książce między innymi:
• solidne podstawy programowania i wprowadzenie do Javy
• operacje wejścia-wyjścia, przetwarzanie tekstu oraz obsługa wyjątków
• rekurencja i jej zastosowanie w rozwiązywaniu problemów
• praca z animacjami, dźwiękiem i wideo
• wykorzystanie interfejsu JDBC do pisania aplikacji bazodanowych

Java: zdobądź solidne podstawy i programuj jak mistrz.

Cena:    149.00   108.77zł


Java dla zupełnie początkujących. Owoce programowania. Wydanie VIIKsiążka informatyczna: Java dla zupełnie początkujących. Owoce programowania. Wydanie VII
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.