księgarnia informatyczna aton.pl

Jak zapanować nad zmianą. Udane przedsięwzięcia w życiu zawodowym i osobistym

Wydawnictwo Sensus

Cena:    37.00   26.27zł

Jak zapanować nad zmianą. Udane przedsięwzięcia w życiu zawodowym i osobistym


Autor: Dale Carnegie

ISBN: 978-83-283-5818-8

Ilość stron: 224

Data wydania: 12/2019

Oprawa: Miękka

Format: 140x208

Wydawnictwo: Sensus


Ludzie nie lubią zmian i często się ich obawiają. To oczywiste - zmiany niosą ryzyko, że coś się pogorszy, a dostosowanie się do nowych warunków wymaga wysiłku. Tymczasem proces osiągania sukcesu w karierze ma dynamiczny charakter. Trzeba nie tylko akceptować zmiany, ale także niekiedy je inicjować.

Dobrze jest również umieć przekonywać do nich współpracowników, zwłaszcza gdy się okazuje, że wypracowane i doskonalone latami metody są w danym momencie niewystarczająco dobre. Ponadto należy przyjąć, że bez względu na to, jak dobrze idzie dziś, warto przygotować się na zmianę sposobu działania w przyszłości.

Ta książka jest znakomitą pomocą w radzeniu sobie ze zmianą. Opisano tu powody, dla których ludzie się przed nią bronią, a także przedstawiono techniki pokonywania takich oporów. Przeanalizowano wiele różnych aspektów zmiany - sporo uwagi poświęcono takiemu zarządzaniu zmianą, aby przyczyniła się do osiągnięcia sukcesu, szczególnie w odniesieniu do całego zespołu.

Zrozumienie treści zaprezentowanych w książce jest łatwiejsze dzięki licznym przykładom z życia osobistego i zawodowego. Bardzo ważnym jej fragmentem są opisy trudnych sytuacji, takich jak dyskryminacja czy molestowanie w miejscu pracy. To rzecz napisana w ciekawy, angażujący sposób, a zawarte tu porady i wskazówki znacząco ułatwią akceptowanie zachodzących zmian, adaptowanie się do nich i wykorzystywanie ich do własnych celów.

Najważniejsze tematy omówione w książce:
• umiejętność dostosowania się do zmian jako warunek sukcesu
• kiedy i jak inicjować zmianę
• przeprowadzanie zespołu przez zmianę
• radzenie sobie ze stresem związanym ze zmianą
• praca z ludźmi pochodzącymi z różnych kultur
• różnice płci i wieku w miejscu pracy

Zmiana: zmień ją, by stała się szansą na sukces.

Cena:    37.00   26.27zł


Jak zapanować nad zmianą. Udane przedsięwzięcia w życiu zawodowym i osobistymKsiążka informatyczna: Jak zapanować nad zmianą. Udane przedsięwzięcia w życiu zawodowym i osobistym
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.