księgarnia informatyczna aton.pl

Jak pokochać siebie. Przewodnik po wewnętrznym świecie kobiety

Wydawnictwo Sensus

Cena:    39.90   28.33zł

Jak pokochać siebie. Przewodnik po wewnętrznym świecie kobiety


Autor: Dagmara Gmitrzak

ISBN: 978-83-283-4275-0

Ilość stron: 272

Data wydania: 01/2020

Oprawa: Miękka

Format: 158x235

Wydawnictwo: Sensus


Zacznij wreszcie żyć dla siebie!

Pewnie już słyszałaś te słowa: "Zacznij żyć dla siebie, pokochaj siebie!". Ale co tak naprawdę oznacza miłość do siebie i dlaczego jest tak ważna dla każdej z nas? My, kobiety, mamy skłonność poświęcania się dla bliskich, zaniedbywania swoich potrzeb i stawiania siebie na ostatnim miejscu.

Autorka książki - doświadczona trenerka i terapeutka - oprowadzi Cię krok po kroku po Twoim wewnętrznym świecie i pomoże Ci rozpocząć praktykę kochania siebie. Dowiesz się, jak zachować swoje granice w relacjach z ludźmi, jak szanować siebie, będąc w związku, jak rozpoznać, które kobiece archetypy są w Tobie aktywne, jak obudzić swoją kobiecość i docenić dar, jakim jest Twoje życie.

Ten poradnik będzie Twoją pozytywną inspiracją bazującą na solidnych podstawach psychologii humanistycznej, transpersonalnej i jungowskiej oraz mądrości rdzennych kultur świata. Z tą książką nawiążesz najważniejszą relację w Twoim życiu - relację z samą sobą.

Cena:    39.90   28.33zł


Jak pokochać siebie. Przewodnik po wewnętrznym świecie kobietyKsiążka informatyczna: Jak pokochać siebie. Przewodnik po wewnętrznym świecie kobiety
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.