księgarnia informatyczna aton.pl

Instalacje elektryczne Podręcznik do kształcenia w zawodach technik elektryk i elektryk

Wydawnictwo WKiŁ

Cena:    49.35   37.01zł

Instalacje elektryczne Podręcznik do kształcenia w zawodach technik elektryk i elektryk


Autor: Sławomir Kołodziejczyk

ISBN: 978-83-206-1962-1

Ilość stron: 368

Data wydania: 04/2016

Oprawa: Miękka

Format: 165x238 mm

Wydawnictwo: WKiŁ


Bogato ilustrowany podręcznik poświęcony instalacjom elektrycznym.

Opisano w nim rodzaje przewodów elektrycznych (ich budowę, parametry, oznaczanie i sposoby łączenia), sprzęt i osprzęt w instalacjach elektrycznych (w tym m.in. łączniki, gniazda i wtyczki, wyłączniki, styczniki, bezpieczniki, złączki i puszki instalacyjne oraz korytka i rury ochronne), oświetlenie elektryczne (z uwzględnieniem m.in. parametrów świetlnych, rodzajów lamp, klas i rodzajów oświetlenia, różnych rodzajów opraw oświetleniowych oraz zasad oświetlania i metod obliczania natężenia oświetlenia), budowę i rodzaje instalacji elektrycznych (w tym m.in. parametry techniczne, części składowe, sieć rozdzielczą, instalacje odbiorcze, układy sieci i instalacji elektrycznych) oraz eksploatację instalacji elektrycznych (z uwzględnieniem m.in. środków ochrony przeciwporażeniowej, odgromowej i przepięciowej, zasad eksploatacji instalacji, zakłóceń w działaniu instalacji i zasad ochrony przeciwpożarowej).

Na końcu każdego rozdziału zamieszczono pytania i testy kontrolne oraz tabelę uszczegółowionych efektów kształcenia, które umożliwiają uczniowi samoocenę stopnia opanowania materiału.

Książka jest przeznaczona dla uczniów kształcących się w zawodach technika elektryka i elektryka oraz uczestników kursów zawodowych w zakresie części 1 kwalifikacji E.8 Montaż i konserwacja instalacji elektrycznych.

Nr ewidencyjny w wykazie podręczników MEN: 10 /2016.

Cena:    49.35   37.01zł


Instalacje elektryczne Podręcznik do kształcenia w zawodach technik elektryk i elektrykKsiążka informatyczna: Instalacje elektryczne Podręcznik do kształcenia w zawodach technik elektryk i elektryk
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.