księgarnia informatyczna aton.pl

Infrastruktura transportu Europa, Polska – teoria i praktyka

Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena:    69.00   55.20zł

Infrastruktura transportu Europa, Polska – teoria i praktyka


Autor: Krystyna Wojewódzka-Król , Ryszard Rolbiecki

ISBN: 978-83-01-19690-5

Ilość stron: 456

Data wydania: 02/2018

Oprawa: Miękka

Format: 16.5x23.5

Wydawnictwo: Naukowe PWN


Infrastruktura transportu jest podstawą rozwoju społeczno-gospodarczego, wpływa bowiem między in. na: atrakcyjność lokalizacyjną regionów koszty transportu, a w efekcie koszty dostaw i dystrybucji towarów korzyści skali produkcji, umożliwiając dostęp do coraz bardziej odległych rynków zaopatrzenia i zbytu możliwości transferu nowoczesnych technologii produkcyjnych koszty pozyskiwania przez przedsiębiorców zasobów pracy standard życia ludności.

Prezentowana książka w sposób kompleksowy i aktualny ujmuje najistotniejsze zagadnienia związane z tą tematyką.

Książkę tę charakteryzują: uniwersalizm i kompleksowość (przedstawia złożone współzależności systemów transportowych i gospodarki państwa, regionów itd.),
aktualność i aplikacyjność (prezentuje najnowsze doświadczenia unijnej polityki transportowej i kierunki rozwoju infrastruktury transportu ) fachowość (autorzy są specjalistami o wielkim dorobku naukowo-badawczym i dydaktycznym w zakresie infrastruktury transportu).

Książka Infrastruktura transportu (…) jest w swojej formie i treści dostosowana do nowych wyzwań, takich jak: globalizacja i regionalizacja innowacyjność zrównoważony rozwój Jest to podręcznik akademicki, kierowany jednak nie tylko do studentów uczelni technicznych i ekonomicznych (kierunek Transport i pokrewne), ale również przez swoje walory aplikacyjne – do biznesu: firm consultingowych z branży TSL, biur projektowych itd.

Cena:    69.00   55.20zł


Infrastruktura transportu Europa, Polska – teoria i praktykaKsiążka informatyczna: Infrastruktura transportu Europa, Polska – teoria i praktyka
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.