księgarnia informatyczna aton.pl

Implementacja zaawansowanych rozwiązań biznesu elektronicznego w przedsiębiorstwie

Wydawnictwo PLACET

Cena:    69.00   58.65zł

Implementacja zaawansowanych rozwiązań biznesu elektronicznego w przedsiębiorstwie

Autor: Zbigniew Pastuszak

ISBN: 978-83-7488-116-6

Ilość stron: 376

Data wydania: 2007

Nowa gospodarka, która na dobre rozpoczęła się wraz z rozwojem Internetu, i która łączy tak pozornie odległe zjawiska, jak globalizacja oraz rzeczywistość wirtualna, wywołuje ogromne zmiany warunków funkcjonowania przedsiębiorstw.

Przedsiębiorstwa są zmuszone do działania w myśl strategii ciągłego odnawiania się w otoczeniu (generative strategy). Polega ona nie na poszukiwaniu długotrwałej przewagi konkurencyjnej, lecz na wykreowaniu organizacji, zdolnej do nieustannego regenerowania swojej przewagi konkurencyjnej w odpowiedzi na zmiany otoczenia. Kolejnym imperatywem jest wymóg stosowania rozwiązań wykorzystujących infrastrukturę Internetu.

Systemy i technologie informacyjne oraz wykorzystujące je rozwiązania biznesowe pozwalają przedsiębiorstwu utrzymywać i kreować przewagę konkurencyjną wynikającą nie tyle z samego faktu bycia uczestnikiem biznesu elektronicznego, lecz z tego, że aby nim się stać, firma musi dokonywać znaczącego i permanentnego podnoszenia własnej sprawności wewnętrznej.

Problem aplikacji systemów i technologii informacyjnych w przedsiębiorstwach ma swoje bezpośrednie przełożenie na skalę makroekonomiczną, a więc stopień rozwoju całej gospodarki.

Cena:    69.00   58.65zł


Implementacja zaawansowanych rozwiązań biznesu elektronicznego w przedsiębiorstwieKsiążka informatyczna: Implementacja zaawansowanych rozwiązań biznesu elektronicznego w przedsiębiorstwie
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.