księgarnia informatyczna aton.pl

HTML5 Wszystko, co powinniście wiedzieć o programowaniu Przewodnik profesjonalisty

Wydawnictwo HELION

Cena:    39.90   29.13zł

HTML5 Wszystko, co powinniście wiedzieć o programowaniu Przewodnik profesjonalisty


Autor: Luke Stevens, RJ Owen

ISBN: 978-83-246-9422-8

Ilość stron: 200

Data wydania: 10/2014

Format: 168x237

Wydawnictwo: HELION


Prawda i tylko prawda o HTML5!

Dzięki nowym możliwościom HTML5 pozwala projektantom tworzyć lepsze, bardziej funkcjonalne strony WWW. Usługi geolokalizacyjne, przechowywanie danych w przeglądarce, zaawansowane wsparcie dla multimediów to tylko niektóre z nowości wprowadzonych w piątej wersji tego języka. Zastanawiasz się, jak wykorzystać ten potencjał?

Ta książka doskonale Ci to zademonstruje! Na początek poznasz krótką historię języka HTML i zobaczysz, z jakimi problemami jeszcze niedawno borykali się projektanci stron WWW. Następnie poznasz strukturę nowoczesnej strony WWW oraz elementy strukturalne HTML5. Niezwykle istotnym komponentem składni, pozwalającym na jeszcze lepsze indeksowanie witryn, są mikroformaty dostarczające cennych informacji wyszukiwarkom - rozdział piąty przedstawi Ci dogłębnie to zagadnienie.

W dalszej części nauczysz się tworzyć atrakcyjne formularze oraz korzystać z potencjału nowego znacznika < canvas >. Na koniec poznasz format SVG oraz możliwości zastosowania HTML5 w rozwiązaniach mobilnych. Książka ta jest obowiązkową lekturą każdego projektanta stron WWW, który chce być na bieżąco z nowościami w sieci!

Dzięki tej książce:
• poznasz historię języka HTML
• właściwie zastosujesz elementy strukturalne HTML5
• zbudujesz funkcjonalny formularz
• poznasz format SVG i jego możliwości
• wykorzystasz potencjał HTML5 w Twoich projektach

Twórz nowoczesne witryny WWW dzięki HTML5.

 

Cena:    39.90   29.13zł


HTML5 Wszystko, co powinniście wiedzieć o programowaniu Przewodnik profesjonalistyKsiążka informatyczna: HTML5 Wszystko, co powinniście wiedzieć o programowaniu Przewodnik profesjonalisty
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.