księgarnia informatyczna aton.pl

Handel elektroniczny Bariery prawne

Wydawnictwo LexisNexis

Cena:    99.00   84.15zł

Handel elektroniczny Bariery prawne


Autor: Lubasz Dominik
ISBN: 978-83-7806-805-1
Ilość stron: 498
Data wydania: 03/2013
Format: 16.5x23.5cm
Wydawnictwo: LexisNexis


Książka Handel elektroniczny. Bariery prawne stanowi oryginalne opracowanie naukowe, które w sposób kompleksowy przedstawia zagadnienia związane z handlem elektronicznym. Autor z powodzeniem omawia zarówno zagadnienia techniczne (informatyczne), ekonomiczne i w końcu prawne związane z e-commerce.

Zajmuje się także kontrowersyjnym zagadnieniem, czy prawo właściwe dla umów w handlu elektronicznym może być wskazywane za pośrednictwem zasady państwa pochodzenia. Do atutów tej pracy można także zaliczyć jej praktyczny charakter. Znajdziemy w niej bowiem zagadnienia dotyczące zawierania umów w handlu elektronicznym z uwzględnieniem praw i obowiązków stron i ich odpowiedzialności” (prof. dr hab. Jacek Gołaczyński z recenzji wydawniczej).

Publikacja skierowana jest przede wszystkim do sędziów, radców prawnych i adwokatów stosujących prawo w analizowanym zakresie, a także podmiotów odpowiedzialnych za tworzenie prawa unijnego i krajowego. Niewątpliwie będzie interesująca i przydatna również dla przedsiębiorców prowadzących działalność w Internecie, przedsiębiorców świadczących usługi medialne, podmiotów świadczących usługi doradcze w sprawach prowadzenia działalności w Internecie oraz użytkowników Internetu.

Cena:    99.00   84.15zł


Handel elektroniczny Bariery prawneKsiążka informatyczna: Handel elektroniczny Bariery prawne
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.