księgarnia informatyczna aton.pl

Gra w manipulacje Postaw na swoim i nie daj się oszukać Wydanie III

Wydawnictwo GWP

Cena:    39.90   33.52zł

Gra w manipulacje Postaw na swoim i nie daj się oszukać Wydanie III


Autor: Robert-Vincent Joule, Jean-Leon Beauvois
ISBN: 978-83-7489-664-1
Ilość stron: 372
Data wydania: 03/2016 (wydanie 3)
Oprawa: Miękka
Format: 13.5x20.5cm
Wydawnictwo: GWP


Każdego dnia spotykamy się z manipulacją czy to ze strony szefa, sprzedawcy, sąsiada czy najbliższych. Często nie zdajemy sobie z tego sprawy uważając, że podjęte przez nas działania są skutkiem naszych własnych przekonań i nieprzymuszonej woli.

Podejmujemy błędne decyzje i stajemy się niewolnikiem początkowych postanowień, nawet gdy już wiemy, że są one kosztowne i nie pozwalają nam osiągnąć zamierzonych rezultatów. Dzięki poznaniu przyczyn naszych zachowań, uświadomieniu zastawianych pułapek możemy się tym działaniom oprzeć.

Co więcej, poznając techniki wywierania wpływu, a nie posiadając władzy ani środków nacisku, możemy skłonić inne osoby aby zachowywały się w sposób zgodny z naszymi oczekiwaniami. Dzięki tej książce zaczniesz działać na własną korzyść, otworzysz drzwi do nowych możliwości i uwolnisz swoją nieodkrytą moc.

Robert-Vincent Joule – profesor psychologii na Uniwersytecie w Aix-Marseille, gdzie kieruje Laboratorium Psychologii Społecznej. Jego zainteresowania badawcze dotyczą zmiany zachowań i mentalności. Regularnie publikuje wyniki swoich prac w czasopismach krajowych i zagranicznych. Jest najbardziej aktywnym przedstawicielem francuskojęzycznej psychologii społecznej.

Jean-Léon Beauvois – psycholog, wykładowca na Sorbonie oraz w uczelniach w Nancy, Caen, Grenoble i Nicei. Był prezesem stowarzyszeń psychologicznych (ARIP i ADRIPS) i wiceprezesem działu badań Francuskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz członkiem rad redakcyjnych wielu czasopism naukowych, w tym „Revue Internationale de Psychologie Sociale”. Jest autorem i redaktorem kilku wielotomowych serii wydawniczych z dziedziny psychologii społecznej.

Cena:    39.90   33.52zł


Gra w manipulacje Postaw na swoim i nie daj się oszukać Wydanie IIIKsiążka informatyczna: Gra w manipulacje Postaw na swoim i nie daj się oszukać Wydanie III
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.