księgarnia informatyczna aton.pl

Głębokie uczenie z TensorFlow. Od regresji liniowej po uczenie przez wzmacnianie

Wydawnictwo HELION

Cena:    59.00   43.07zł

Głębokie uczenie z TensorFlow. Od regresji liniowej po uczenie przez wzmacnianie


Autor: Bharath Ramsundar, Reza Bosagh Zadeh

ISBN: 978-83-283-5705-1

Ilość stron: 224

Data wydania: 11/2019

Oprawa: Miękka

Format: 168x237

Wydawnictwo: HELION


Uczenie maszynowe jest coraz powszechniejsze. Niemal każdego dnia stykamy się z tego rodzaju oprogramowaniem, a możliwości tworzonych systemów stale rosną. Zdobycie praktycznych umiejętności w zakresie budowy i treningu sieci neuronowych staje się dla profesjonalnych programistów koniecznością.

Spośród wielu narzędzi służących do tworzenia systemów uczenia maszynowego warto zwrócić uwagę na TensorFlow - nową biblioteką udostępnioną przez Google, przeznaczoną do projektowania i wdrażania zaawansowanych architektur uczenia głębokiego. Bez wątpienia jest to narzędzie, które pozwala na wykonywanie zadań znacznie wykraczających poza standardowy zakres uczenia maszynowego.

Ta książka jest przeznaczona dla praktyków, przede wszystkim programistów, architektów i naukowców, którzy chcą się nauczyć projektowania systemów uczących. Podstawowe pojęcia dotyczące uczenia maszynowego wyjaśniono tu poprzez praktyczne przykłady.

Przedstawiono możliwości TensorFlow jako systemu do przeprowadzania obliczeń na tensorach. Omówiono zastosowania tej biblioteki w wielu bardzo różnych dziedzinach: do budowy systemów służących do rozpoznawania obrazów, rozumienia tekstu napisanego ręcznie przez człowieka czy przewidywania właściwości potencjalnych leków. Dzięki tej książce można bez trudu zrozumieć matematyczne podstawy systemów uczenia maszynowego, a następnie wykorzystać je podczas tworzenia profesjonalnych sieci neuronowych.

W tej książce między innymi:
• podstawy uczenia maszynowego i rozpoczęcie pracy z TensorFlow
• budowa prototypów i modeli z optymalizacją hiperparametrów
• przetwarzanie obrazów w splotowych sieciach neuronowych
• obsługa zbiorów danych języka naturalnego
• trenowanie sieci za pomocą procesorów graficznych i procesorów tensorowych

TensorFlow: trenuj sieć profesjonalnie.

Cena:    59.00   43.07zł


Głębokie uczenie z TensorFlow. Od regresji liniowej po uczenie przez wzmacnianieKsiążka informatyczna: Głębokie uczenie z TensorFlow. Od regresji liniowej po uczenie przez wzmacnianie
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.