księgarnia informatyczna aton.pl

Excel 2019 PL. Biblia

Wydawnictwo HELION

Cena:    129.00   94.17zł

Excel 2019 PL. Biblia


Autor: Michael Alexander, Richard Kusleika, John Walkenbach

ISBN: 978-83-283-5578-1

Ilość stron: 968

Data wydania: 11/2019

Oprawa: Twarda

Format: 164x239

Wydawnictwo: HELION


Wyczerpujące źródło wiedzy

MS Excel zasłużył już na miano kultowego. Od ponad 20 lat towarzyszy studentom, naukowcom, ekonomistom, analitykom i wielu innym ludziom. To wszechstronne narzędzie jest konsekwentnie rozwijane i rozbudowywane, a jego możliwości są coraz większe — dziś trudno byłoby znaleźć kogoś, kto dobrze znałby wszystkie jego funkcje!

Nawet ci, którzy codziennie korzystają z tego świetnego arkusza, miewają problemy z odnalezieniem potrzebnej opcji. Bywa też, że nowości lub udoskonalenia w Excelu najzwyczajniej w świecie umykają uwadze użytkowników. Tymczasem każda kolejna wersja tej aplikacji przynosi znakomite rozwiązania, które umożliwiają zwiększenie produktywności i przyśpieszenie pracy.

Tę książkę powinien mieć na podorędziu każdy użytkownik Excela, niezależnie od stopnia zaawansowania i celów, do jakich wykorzystuje ten arkusz. To jedyny w swoim rodzaju przewodnik —poza podstawowymi wiadomościami znajdziesz w nim mnóstwo sugestii, wskazówek i opisów technik, z których korzystają najlepsi.

Skorzystaj z zawartych tu porad, a będziesz pisać lepsze formuły, tworzyć ciekawsze wykresy, łatwiej zarządzać danymi i skuteczniej je analizować. Niezależnie od tego, czy chodzi Ci o odpowiednie sformatowanie komórek, utworzenie tabeli przestawnej, napisanie makra w VBA, czy skorzystanie z którejś bardziej wyrafinowanej funkcji — dzięki biblii Excela dokonasz tego szybciej, efektywniej i przyjemniej!

W tej książce między innymi:
• solidne wprowadzenie do Excela
• formuły do pracy z liczbami i tekstem oraz do złożonych analiz
• wizualizacja danych w Excelu
• stosowanie dodatków Power Pivot i Power Query
• tworzenie makr w VBA i automatyzacja zadań

Excel. Dostaniesz dokładnie to, czego w tej chwili potrzebujesz.

Cena:    129.00   94.17zł


Excel 2019 PL. BibliaKsiążka informatyczna: Excel 2019 PL. Biblia
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.