księgarnia informatyczna aton.pl

Era Agile. O tym, jak sprytne firmy kształtują swoją efektywność

Wydawnictwo HELION

Cena:    57.00   41.61zł

Era Agile. O tym, jak sprytne firmy kształtują swoją efektywność


Autor: Stephen Denning

ISBN: 978-83-283-5614-6

Ilość stron: 320

Data wydania: 11/2019

Oprawa: Miękka

Format: 168x237

Wydawnictwo: HELION


Sukces firmy wcale nie zależy od dostępu do technologii lub danych. W skrajnych przypadkach nawet wynalezienie rewolucyjnej technologii nie chroni przedsiębiorstwa przed porażką, jeśli nie jest ono w stanie odpowiednio jej wykorzystać. Oznacza to, że różnica między wielkimi zwycięzcami a wielkimi przegranymi tkwi w metodzie prowadzenia organizacji.

Jeśli firma chce dobrze prosperować, musi bardzo sprawnie wprowadzać nowe technologie i dane. Powoli staje się jasne, że w epoce Agile tradycyjne metody zarządzania zawodzą. Trzeba zacząć stosować radykalnie odmienne sposoby zarządzania, mimo że tego rodzaju transformacja często wydaje się trudna do przeprowadzenia.

W tej książce zaprezentowano przełomowe idee, które zmieniają podstawy funkcjonowania firm. Zobrazowano to inspirującymi przykładami wielu słynnych organizacji na różnych etapach rozwoju. Wykazano, jak ważna dla sukcesu zespołu jest wierność nowym celom, zasadom i wartościom, a przede wszystkim permanentna innowacyjność.

Oprócz omówienia praktyki Agile w kontekście prowadzenia projektów programistycznych znakomicie ujęto tu istotę tego paradygmatu zarządzania, a w szczególności najlepsze metody kierowania pracą. Można je zastosować wszędzie: w małych i wielkich firmach z praktycznie każdej branży, zarówno produkcyjnych, jak i usługowych.

W tej książce między innymi:
• Agile jako metodyka zarządzania
• prawidła nowego paradygmatu zarządzania
• przejście od zwinności operacyjnej do zwinności strategicznej
• ograniczenia metodologii Agile

Agile: zarządzania ucz się od najlepszych.

Cena:    57.00   41.61zł


Era Agile. O tym, jak sprytne firmy kształtują swoją efektywnośćKsiążka informatyczna: Era Agile. O tym, jak sprytne firmy kształtują swoją efektywność
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.